-
Posts
4546 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marlena:)
-
Toffik-prawdziwy WILK o pięknych oczach!!Toffik MA DOM!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
w górę:multi: -
Kurcze..jaki ten Twój nick jest trudny :evil_lol: ...nie moge zapamiętać... Tak jak już mówiłam Paulince...pokaze Misia pani,która wzięła braciszka mojej boksi-Roksi... Nooo i żadna z Was mi go nie pokazała :diabloti: ..o wy..już miałby domek,a tak? Tak pokaże go...jest duża szansa,bo pani miała takiego bardzo podobnego psa...też Misia :cool3: ..... No nic-trzymać kciuki:loveu: ....
-
Dla TZ-a Edytki mam kogoś super (wysłałam link na g-g)...bo mała nie nadaje się na podwórko,do kojca....:shake: ...za to muszę Wam powiedzieć,ze nad adopcją zastanawia się wymarzony domek dla Roksi-Ivory z TZ-em i Nigrą:loveu: ...i mała narazie czeka na ich decyzję (oficjalnie mówię,ze do niedzieli;) ).... Trzymać kciuki!!!:lol:
-
Brukselka - zabiedzona sunia Belga - już w nowym domu!!!
Marlena:) replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Noo właśnie o nich myślałam:evil_lol: ...bo są super... -
Brukselka - zabiedzona sunia Belga - już w nowym domu!!!
Marlena:) replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ale słodkości :loveu: ...i akurat domek w moich okolicach :cool3: ...super... Jak coś to z chęcią załatwię wizytę przedadopcyją (tzn.podam namiary na odpowienie osoby z Tbg,pogadam itp.).... A imię poprostu B.O.S.K.I.E :loveu: .... -
Toffik-prawdziwy WILK o pięknych oczach!!Toffik MA DOM!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Dzięki za podnoszenie-Paulinko:loveu: ....Miejmy nadzieje,ze to cos da :roll: ... -
Toffik-prawdziwy WILK o pięknych oczach!!Toffik MA DOM!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Napewno....ale chyba marne szanse:shake: ...ogólnie psy o tragicznej przeszłości nie znajdują domów...ze względu na charakter:shake: ... sama nie wiem...trzymam kciuki-moze jednak ktos się pojawi:loveu: -
Toffik-prawdziwy WILK o pięknych oczach!!Toffik MA DOM!
Marlena:) replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Tak śliczne i kochane cudo.....tylko domku stałego brak ;) ... -
Kolejna "ofiara" wakacji...Szczotek ma wspaniały dom!!!
Marlena:) replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Super:multi: trzymam kciuki.... -
Toffik-prawdziwy WILK o pięknych oczach!!Toffik MA DOM!
Marlena:) posted a topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]_____________________________________________[/B] [B]________________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B]Napewno znacie Toffika ...i pewnie znacie jego tragiczną przeszłość [/B] [B]Trafił do mnie jako 3 miesięczny zagłodzony i dziki szczeniak...z pomocą kochanej dogomaniaczki-Jogi-wyrósł na pięknego psiaka,prawdziwego wilka! ....niestety małe ślady w psychice zostały..przez te 9 miesięcy zmienił się nie do poznania... z małego,ledwie żyjącego szczeniaka przekształcił się w pięknego, wilczurowatego młodziaka,który kocha swoich właścicieli...kocha ludzi i zwierzęta....cały otaczający go świat...jest bardzo posłuszny,wesoły. Czasem jednak reaguje strachem....chowa się w kąt lub poprostu ucieka. [/B][/CENTER] [CENTER][B]___________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/2194/tofficzek002ym1.jpg[/IMG][/B] [SIZE=1]Pyszna ta kostka....mmmmmm[/SIZE] [B]______________________________________________________[/B] [B]Na mój widok poprostu sika z radości ...co do mojej rodziny to do każdego podchodzi inaczej-odpowiednio do jego intencji Do jednego z wielką radością,do innego z podkulonym ogonkiem...Kocha wszystkie psy,koty,ptaki.....poprostu wszystko...chociaż na początku nie radziłabym zostawiać go ze zwierzakiem sam na sam ...Do Jogi podchodzi jeszcze z rezerwą-noo jak to do weta,który męczy zastrzykami ...normalka[/B] [B]________________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3237/tofficzek004au2.jpg[/IMG][/B] [SIZE=1]Taki jestem słodki....[/SIZE] [B]____________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B]Szuka nowego domku...nie pilnie,ale jednak ....z małą nadzieją reaktywuję akcję poszukiwania domu dla Toffika ...może kogoś złapie za serce...i nie puści...[/B] [B]_______________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3912/psiakiiboksia001cw4.jpg[/IMG][/B] [SIZE=1]Toffik i Spike.....[/SIZE] [B]________________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B]Naprawdę kocham tego psiaka...baaarddzooo i chcę dla niego jak najlepiej...dlatego domek musi być naprawdę super ...taaki wymarzony, gdzie Toffik zazna naprawdę wiele miłości...[/B] [B]________________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4741/atofik001iw8.jpg[/IMG][/B] [SIZE=1]Toffiś....[/SIZE] [B]_______________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B]Obecnie Toffik ma roczek ....i jest kochany[/B] [B]Tak naprawdę miał nazywać się Toffi,bo był słodki,ale odkąd wyrósł zrobił się z niego łobuziak ..i jest kabaretowym Toffikiem ....[/B] [B]_______________________________________________________[/B][/CENTER] [CENTER][B][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/333/atofik002gw9.jpg[/IMG][/B] [B]_______________________________________________________[/B] [B]Toffik jest naprawdę piękny...pięknie zbudowany...Ma piękne dzikie-naprawdę wilcze oczy :loveu: ...Kocha towarzystwo...Potrafi zachować czystość,czasem wynosi buty z domu:mad: i roznosi zabawki,ale to wkoncu jeszcze dzieciak:p ...Potrafi siadać,leżec...jest wielkim żarłokiem :lol: ..[/B][/CENTER] -
Kolejna "ofiara" wakacji...Szczotek ma wspaniały dom!!!
Marlena:) replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
banerki-wystarczy skopiować...są juz podlinkowane... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77239"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/6950/szczoteknh0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77239"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7181/szczotek1vn5.jpg[/IMG][/URL] -
Banerki ....tylko przekopowac do podpisu;) : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77243"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5502/rudy1lm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77243"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4561/rudynj6.jpg[/IMG][/URL]