Jump to content
Dogomania

Marlena:)

Members
  • Posts

    4546
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Marlena:)

  1. Boże :crazyeye: ... to jakiś psychol. Ja dałabym mu wyrok jak za zabójstwo człowieka :shake: ... nie wyobrazam sobie co czuje włascicielka psa.. i przede wszystkim co czuł pies :-( .. Dla Cziki [']['][']
  2. Już się tym zajęłam :) Nie lubię owijać w bawełnę,więc forum będzie lada dzień ;)... Mam nadzieję,że to w większym stopniu pomoże w adopcjach.
  3. Nie ma sprawy. Odkąd miałam Hugo wiem jakie wyżły są kochane i jak potrzebują domków :roll: ... Mam nadzieję,że do Bruna też szybko się szczęście uśmiechnie;).
  4. Też nie jestem zwolenniczką myśliwstwa :shake: ,ale głównie myśliwi wyżłów szukają :roll: ... My ratujemy gołębie,a oni dają je psom do zabawy :cool1:... No ale podnoszę Bruna.:multi: Czy ma jakieś ogłoszenia? Zdejmując Hugo mogę go ogłosić na [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] Może być? :roll:
  5. hehe...no byłam świadkiem :lol: .. jogi próbowala ich zniechęcić,ale się nie dali :diabloti:... Przeszli test jak narazie ;) ... a co do stosunków Toro i Hugo to oni ciągle się siłowali ... który którego pierwszy położy :evil_lol:... Jak narazie zmieniam temat ;) i ściągam Hugo z ogłoszeń...a mój podpis zajmuje nowy pies jogi:diabloti:...ale nawet nie pytałam - może on ma już domek i niepotrzebnie se go wkliłam??:cool3:
  6. Hugo pojechał do najcudowniejszego domku pod słońcem :loveu: .. ludzie super.. bylismy na spacerku około 1,5 godziny.. Hugo zapoznawał sie z nowym wspołlokatorem (2 letnim rodowodowym malamutem Toro). na początku było groźnie i serce mi staneło,bo nadzieja prysła..ale potem wszystko sie rozkręciło i było super... i tak jogi stwierdziła,ze się nadają :) .... chociaż powiedziała im,że jak coś mogą psa zwrócić....bo nie wiadomo jak to będzie między panami :roll:... Jak dla mnie super... ludzie mieszkają niedaleko,w każdej chwili można zrobić im kontrolę :lol: . ale ja jestem spokojna o jego dalsze losy ;).... Kolega tez wybierał sie na spacerki nad ogrodzeniem... czasem pod... mam tylko nadzieje,że nie znalazł sobie towarzysza do takich wędrówek :lol::lol::lol:. To narazie tyle ;) P.S. A u mnie nowe psisko :eviltong:
  7. Paulinko najlepiej od zaraz :lol:
  8. No ale narazie jogi ma z nimi pwszystko ustalić...i to od niej zalezy gdzie trafi Hugo :eviltong:... więc ja czekam ze skakaniem z radości:lol:.. Ale Hugo to najpiękniejszy pies w Gorzycach..... tzn. budzi największą ciekawość ... kazdy się za nim ogląda....domki będą się bic o to cudo :)
  9. Normalnie :mad: ... ale pewnie domek zaraz się zjawi , bo suńca słodka:loveu:
  10. Hugonek dzisiaj jedzie do nowego domku :) ..
  11. Hugo przeżył petardy,to i ze strzałem nie powinno być problemu... no ale ludziska z Agatówki dzisiaj po niego przyjeżdzają :lol:... Teraz to dopiero chętnych przybyło :evil_lol:.....i święta im nie przeszkadzają:eviltong: nawet.
  12. Ale cisza :mad: P.S. Mój wyżełek dzisiaj najprawdopodobniej jedzie do nowego domku. Nazbierało się chętnych... m.in. mysliwi....czy Bruno nadaje sie na psa myśliwskiego???
  13. Jeśli Tigerek jedzie do domku,to moze zmieńcie temat?? :roll:
  14. Co taka cisza :mad:
  15. Lanie dostaniesz :lol::diabloti:... Domek nie dzwonił się umówić na jutro... no ale sie zobaczy jeszcze ;)
  16. :):):):):):):):):)
  17. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Cudo prosi o domek :multi:
  19. Luziowa znowu narzeka :mad: ... Ja Ci dam!:eviltong:
×
×
  • Create New...