I wczoraj zawiozłam Teddego na tymczas :roll:... (dzięki Angeliko,pani Kasiu i wogóle dzięki wszystkim)...
Teddy już porusza się prawie normalnie,bierze leki i napewno szybko dojdzie do siebie. Odrazu kocha wszystkich ludzi i wszystkie psy, superowo odnalazł się w mieście. Strasznie mi go brakuje,no ale Tarnobrzeg nie tak daleko ;).
A Edytke zaszczyt kopnął i wkońcu poznała Teddego. Noi pomogła nam w tymczasie dla Teddego zabierając Zibi. Thx:loveu:
Aa.. i wiedziałam,że Teddy kocha wszystkie zwierzaki,w tym koty,ale nie wiedziałam,że tak superowo zaakceptuje większą ilość kotów pani Kasi :lol:. Także kociarze- to pies stworzony dla Was:lol:.
Będę pisać co tam u niego i niedługo będą lepsze fotki;). Czekamy na zamówienia.. chętni ustawiajcie się w kolejce,bo za kilka tygodni Teddy będzie gotowy do adopcji :cool3:.