Jejciu, jejciu jaka dumeczka śliczniasta w tej sukienusi :loveu:
[IMG]http://images20.fotosik.pl/135/f5f254c760bb785cmed.jpg[/IMG]
Cudnie dziewczynka wygląda, jak panieneczka :lol:
U mnie walka z Kapsel, bo nie chce łykać antybiotyku :shake: Paskud jeden, nie rozumie, że to dla jego dobra jest :shake: