Wiem, ze Jewcia bardzo chce jamnisia. Pytała się nas szczecinianek o jamnisię- szczeniorkę z naszego schronu ale mała juz zaklepana i nic z tego. Jewcia pochodzi z Ostródy. Pisała, ze ma dom i ogród i cudny domek :) Ale chwilowo nie ma dostępu do neta tylko w pracy ma a dziś piątek i nie wiem czy jutro pracuje... Może napisać do matusz5 oni mają ze sobą kontakt chyba poza internetowy.
Oby sie udało!