Jump to content
Dogomania

wobie

Members
  • Posts

    355
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wobie

  1. HOP na pierwsza stronke Gajuni i nie spadaj z niej :p
  2. No proszę tak dawno tu mnie nie było dziś zaglądam a tu takie wieści. Super :cool2: :Cool!: teraz czekam na wieści z domku no i zdjęcia ;)
  3. No i dług w Klinice nadal jest? Ttossa byłam na Twojej łące i pisałam że kruszynka jet śliczna ale widzie że dogo siada. No to Ładnie brawo Amelcia robi się nam mały pulpecik ale to dobrze musisz jeszcze Amelka trochę nabrać kształtów :loveu: Mała jest śliczna i taka malutka jak mały kociak. Ona pewnie malutko je? i jak ona daje sobie rade wśród takich dużych psów jak tossy? teraz musicie uważać gdzie nogi stawiacie jejuś jaka ona malusienka. Ttossa Ty masz dwa konta na dogo?
  4. no tak Amelka jest zazdrosna że małej wszystko wolno, kolanka pieszczoty no i wszyscy się nią zajmują a nie Amelką :loveu: ttossa wklej zdjecia małej kruszynki :)
  5. To zdjęcie powyżej podoba mi się najbardziej. Pańcia drap drap ja chce czułości!!!! tak mi dobrze tak mi rób!!! I właśnie tak Ameka nie odstepuje swojej pańci ani na krok. Nie rozumiem teraz dogo działa?!
  6. Więc pisze cholewka jeszcze raz. Przepraszam dziewczyny ttossa i martik b że dopiero teraz się odzywam ale był długggiii weekend i musiałam go wykorzystać wkońcu wolne od pracy. Co prawda nie udało mi się go wykorzystać tak jak chciałam tzn. w górach ale nie ważne odpoczełam :) W domku tttossy było super nie znałam wcześniej takiej osoby kochanej jak ttossa-miłość do piesków :loveu: .Ja też chce w przyszłości mieć taki domek pełen piesków ile tam jest piesków do drapania, przytulania i kochania!!! Amelka naprawdę nie mogła znaleść lepszej pańci ma wszystko o czym nie jeden piesek może pomarzyć :loveu: miłość rodziny, wsparcia od rodziny oczywiście też tej rodziny psiej a oni o nią szczególnie dbają i traktują jak swojego członka rodziny. Najbardziej podobało mi się powitanie jak wszystkie psiaki przyszły nasz przywitać, wylizały nas oj nie pamiętam kiedy ostatnio tak dokładnie zostałam umyta przez psiaki ;) wystarczyły dwa, trzy lizniencia toss i twarz była już czysta hehehe. Kochane psiaki :loveu: Myślę sobie że operacja na oczka nie była by je potrzebna ponieważ Amelka wie gdzie jest jej najważniejsza pani zna już wszystkie konty w domku i ma wszystko o czym może sobie wymarzyć oczywiście oprócz jedzonka bo niestety nie wszystko jej wolno jeść ale właśnie jaki z niej łakomczuszek ;) a czasem wystarczy głos pańci i Amelka szybciukto jest koło pani ;) Ttossa gratuluje nowego przybysza!! jest słodka!!! Ttossa jak poszło toską na zawodach? Ale Amelka przeżyła przygodę z toskami nad jeziorkiem hehe, wiecie co ja bym chciała być pieskiem ale tylko i wyłącznie w domu ttossy!!!
  7. no nie gdzie jest moja wcześniejsza wiadomość :angryy: co z tym dogo?! cholewka pisałam a tu nic nie ma!!! puk puk niech ktoś wkoncu to dogo naprawi!!!
  8. Nelka ale ty piękna jesteś, piękniejesz w domku pańci. Bardzo ładne zdjecia!! to Nellka miała przygodę hehe
  9. no i ja rownież Amelcio Cię jutro wyczochram jak do Ciebie przyjadę.
  10. Ttossa tak jak pisała martik b jestest kochana i już nie mogę się doczekać odwiedzin ;) to już za dwa dni :)
  11. Ralfiku gdzie jest twój dom.. gdzie jest ta ulica co.... Ralfiku no gdzie on jest ten twój kochany dom :) na góre
  12. Tylko jeden :( ale może ten jeden jedyny dla naszego księcia!! Rocco trzymam mocno paluszki żeby w najbliższym czasie znalazł się Twój ochany pan lub pani ;)
  13. :laola: hura hura już nie długo zobacze Amelcie na żywo. Nie moge juz się doczekać.
  14. Ale ładnie zrobiła się z ciebie panienka tłuściutaka :) nie przepraszam masz ładne kształty korpulentne lub rubensowskie :) Ttossa czy mogłabym również wpaść na kawkę do Was?
  15. Ja również tu jestem zaglądam i piszę i proszę o pomoc. Nie mogłabym zapomnieć o Amelce. Udało mi się kilka osób skłonić na wpłaty i mam nadzieje że już cosik wpłaciły każda złotówka się liczy dla naszej Amelci. Nie zapomne o Tobie Amelko!!! :loveu:
  16. o Bożeno takie wieści chciałam się cieszyć a tu Sunia tak poważnie chora trzymam.... za Ciebie niunia!!!!
  17. Gajka ładna z ciebie sunia i dlaczego nie może już ta pancia przyjść po Ciebie?
  18. Ralf nie poddawaj się gdzieś jest ten twój domek!
  19. taki ładny trójkolorek gdzie jest jej domek i kochana pani?! mała na górę!!!
  20. Ale to i tak dużo dziękuje za zainteresowanie i pomoc. :lol: BUZIAKI!!!!!!!
  21. Esterka jesteś super dziewczyna dziękuję Ci bardzo bardzo bardzo.....!!!!!!!!!!! :lol:
  22. Esterko nie wiem jak Ci dziękować!! jesteś kochana każda złotówka się przyda ponieważ Amelkę jeszcze czeka zabieg sterylki i oczka a do tego jest jeszcze dług w klinice 490zł a no i karma dla Amelki koszta sa koszmarne. Z całego serca dziękuję za każdą złotówkę :lol: Buziaczki dla Ciebie!!
  23. ttossa ale piękne jest to zdjęcie!!! dla takich chwil wraca wiara w człowieka :lol: Amelka na tej kanapce wygląda jak pani domu z dnia na dzień jest coraz piękniejsza :loveu:
  24. domku!!!! mu potrzeba miłości, przytulania, głaskania, kto mu to da?! halo domku gdzie ty jesteś?
  25. Dziewczyny i chłopaki!!! Wiem że nie powinnam tu pisać ale nie wiem gdzie to napisac może ktoś z Was wie? Potrzebujemy wsparcia finansowego dla Amelki oto wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56626[/URL] przyda się każda złotówka lub karma dla niej. Ponieważ karma dla Amelki jest badzo droga a osoba, która się nią opiekuje i tak ma duże wydatki gdyż Amelka jest cukrzykiem a wiecie że insulinke Amelka bedzie musiała dostawać całe życie :-( PROSZĘ wspomóżcie!!!
×
×
  • Create New...