-
Posts
355 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wobie
-
Gaja - JUŻ W NOWYM DOMKU!!:)))) /schronisko bydgoszcz/
wobie replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
HOP na pierwsza stronke Gajuni i nie spadaj z niej :p -
4-letni Ralf z Bydgoskiego Schroniska - Znalazł domek!!!:):)
wobie replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
No proszę tak dawno tu mnie nie było dziś zaglądam a tu takie wieści. Super :cool2: :Cool!: teraz czekam na wieści z domku no i zdjęcia ;) -
No i dług w Klinice nadal jest? Ttossa byłam na Twojej łące i pisałam że kruszynka jet śliczna ale widzie że dogo siada. No to Ładnie brawo Amelcia robi się nam mały pulpecik ale to dobrze musisz jeszcze Amelka trochę nabrać kształtów :loveu: Mała jest śliczna i taka malutka jak mały kociak. Ona pewnie malutko je? i jak ona daje sobie rade wśród takich dużych psów jak tossy? teraz musicie uważać gdzie nogi stawiacie jejuś jaka ona malusienka. Ttossa Ty masz dwa konta na dogo?
-
Więc pisze cholewka jeszcze raz. Przepraszam dziewczyny ttossa i martik b że dopiero teraz się odzywam ale był długggiii weekend i musiałam go wykorzystać wkońcu wolne od pracy. Co prawda nie udało mi się go wykorzystać tak jak chciałam tzn. w górach ale nie ważne odpoczełam :) W domku tttossy było super nie znałam wcześniej takiej osoby kochanej jak ttossa-miłość do piesków :loveu: .Ja też chce w przyszłości mieć taki domek pełen piesków ile tam jest piesków do drapania, przytulania i kochania!!! Amelka naprawdę nie mogła znaleść lepszej pańci ma wszystko o czym nie jeden piesek może pomarzyć :loveu: miłość rodziny, wsparcia od rodziny oczywiście też tej rodziny psiej a oni o nią szczególnie dbają i traktują jak swojego członka rodziny. Najbardziej podobało mi się powitanie jak wszystkie psiaki przyszły nasz przywitać, wylizały nas oj nie pamiętam kiedy ostatnio tak dokładnie zostałam umyta przez psiaki ;) wystarczyły dwa, trzy lizniencia toss i twarz była już czysta hehehe. Kochane psiaki :loveu: Myślę sobie że operacja na oczka nie była by je potrzebna ponieważ Amelka wie gdzie jest jej najważniejsza pani zna już wszystkie konty w domku i ma wszystko o czym może sobie wymarzyć oczywiście oprócz jedzonka bo niestety nie wszystko jej wolno jeść ale właśnie jaki z niej łakomczuszek ;) a czasem wystarczy głos pańci i Amelka szybciukto jest koło pani ;) Ttossa gratuluje nowego przybysza!! jest słodka!!! Ttossa jak poszło toską na zawodach? Ale Amelka przeżyła przygodę z toskami nad jeziorkiem hehe, wiecie co ja bym chciała być pieskiem ale tylko i wyłącznie w domu ttossy!!!
-
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
wobie replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Nelka ale ty piękna jesteś, piękniejesz w domku pańci. Bardzo ładne zdjecia!! to Nellka miała przygodę hehe -
4-letni Ralf z Bydgoskiego Schroniska - Znalazł domek!!!:):)
wobie replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
Ralfiku gdzie jest twój dom.. gdzie jest ta ulica co.... Ralfiku no gdzie on jest ten twój kochany dom :) na góre -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
wobie replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
o Bożeno takie wieści chciałam się cieszyć a tu Sunia tak poważnie chora trzymam.... za Ciebie niunia!!!! -
Gaja - JUŻ W NOWYM DOMKU!!:)))) /schronisko bydgoszcz/
wobie replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
Gajka ładna z ciebie sunia i dlaczego nie może już ta pancia przyjść po Ciebie? -
4-letni Ralf z Bydgoskiego Schroniska - Znalazł domek!!!:):)
wobie replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
Ralf nie poddawaj się gdzieś jest ten twój domek! -
Starachowice! uciekinierka Mała/ ma najlepszy dom na świecie!
wobie replied to Madzialajda's topic in Już w nowym domu
taki ładny trójkolorek gdzie jest jej domek i kochana pani?! mała na górę!!! -
Esterko nie wiem jak Ci dziękować!! jesteś kochana każda złotówka się przyda ponieważ Amelkę jeszcze czeka zabieg sterylki i oczka a do tego jest jeszcze dług w klinice 490zł a no i karma dla Amelki koszta sa koszmarne. Z całego serca dziękuję za każdą złotówkę :lol: Buziaczki dla Ciebie!!
-
Dziewczyny i chłopaki!!! Wiem że nie powinnam tu pisać ale nie wiem gdzie to napisac może ktoś z Was wie? Potrzebujemy wsparcia finansowego dla Amelki oto wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56626[/URL] przyda się każda złotówka lub karma dla niej. Ponieważ karma dla Amelki jest badzo droga a osoba, która się nią opiekuje i tak ma duże wydatki gdyż Amelka jest cukrzykiem a wiecie że insulinke Amelka bedzie musiała dostawać całe życie :-( PROSZĘ wspomóżcie!!!