Pecia, to wspaniale, że tak się zaopiekowaliście psiakiem. Kochani jesteście, naprawdę i mam nadzieję, że bedzie miał u was wspaniały dom pełen miłości i ciepła. Ale nie można tak odpuścić, tacy jak tamten nie mogą czuć się bezkarni, nie mogą bić, próbować zabić i myśleć, że ujdzie im to na sucho...Dązymy, my wszyscy do tego, żeby właśnie tacy nie mieli lekko. Dopóki będziemy przechodzic obok, dopóki nie zareagujemy, nie spróbujemy zmienić naszego prawa, nie będziemy krzykiem tych zwierząt, dopóty będą tacy zwyrodnialcy czuli, że wszytsko im wolno, a tak nie jest!!! STOP OKRUCIEŃSTWA WOBEC ZWIERZĄT!!! Musisz nas zrozumieć...