[quote name='ARKA']No jak to nie slyszalas, przeciez byly odbierane tez i konie, wlasnie tak, jak odbiera sie psa, kota, swinke morska od kogos kto sie znecania nad zwierzeciem. Zaniedbania wobec zwierzecia to tez znecanie sie.[/quote]
Bo najczęsciej słyszałam, że trzeba wykupić, bo zanim zapadnie jakis wyrok może być za późno. :shake: Mam nadzieję, że jednak przekonam się, że tak nie jest. Lub, że zwierzak nie jest w aż takim złym stanie aby go odebrać...Tutaj człowiek sie wiele nauczył i cały czas czegoś nowego się dowiaduję i uczę, dziękuję Wam...