Jump to content
Dogomania

psiezycie

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About psiezycie

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/05/1986

Profile Information

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A olej zamknięty w kapsułce nie jest produktem naturalnym?
 2. Przepraszam za odkopanie tematu, ale może komuś zrobi się cieplej na sercu, tak jak u mnie, po przeczytaniu że goldenki mogą żyć dłużej niż książkowe 12 lat.
 3. ale takie ludzkie suplementy podajesz? Ja podaję tran dla psów, ze sklepu zoologicznego. Po prostu zastanawiam się czy jest jakaś różnica między tymi produktami z omega 3 dla zwierząt, a tymi dla ludzi, ale w sumie chyba skoro ludziom ludzkie nie szkodzą to i pieskowi nic nie powinno się wydarzyć.
 4. Mam do Was następujące pytanie. Czy takie suplementy https://cheers.com.pl/kwasy-tluszczowe-omega-3/ można podawać zwierzętom? Znam osobę, która takie ludzkie kapsułki z omega 3 podaje swojemu psiakowi. Zastanawiam się czy może to mu zaszkodzić. Kapsułki podawane są w pokarmie albo są rozgniatane i mieszane z wodą.
 5. Czy takie kwasy omega 3 można podawać zwierzętom? https://cheers.com.pl/kwasy-tluszczowe-omega-3/ Mam sąsiada, który podaje swojemu pieskowi omega 3 w takich kapsułkach. Zastanawiam się czy jest to bezpieczne
 6. Myślę, że powoli możesz go przyzwyczajać do spacerów po mieście ze smyczą, ale oczywiście niech to nie stanie się codziennością, bo to dopiero maluch i powinien się przede wszystkim bawić, więc jeżeli będziesz miał okazję i miejsce na to ucz go także przywoływania do nogi i tego, żeby szedł luzem, ale obok Ciebie i nagradzaj, gdy przybiegnie. Powodzenia! ;)
 7. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi! Ja właśnie też mam ten sam problem, mój piesek bardzo lubi uciekać i wybierać na samotne baaardzo długie spacery po bliższej i dalszej okolicy. Nie chciałam go zawiązywać i ograniczać wolności, więc myślę, że taki nadajnik GPS będzie świetnym rozwiązaniem i nasze problemy chociaż częściowo się skończą, zawsze będę wiedziała gdzie szukać mojego uciekiniera :)
 8. Musisz być cierpliwa i wyczesywać ją bardzo systematycznie, żeby jak najbardziej zminimalizować to niekontrolowane wypadanie sierści w każdym momencie. A jeżeli chodzi o łupież - powinnaś zgłosić to weterynarzowi, może to tylko rzeczywiście kwestia karmy, ale nigdy nie zaszkodzi zaczerpnąć porady kogoś znającego się na tym.
 9. Ja używam baaardzo fajnych aplikacji, którymi są różne symulatory gwizdków. To naprawdę super zabawa dla mnie i mojego psiaka, kiedy spędzamy czas w ogródku albo parku zawsze włączam aplikację i testuję różne gwizdki, żeby mój piesek mógł pobiegać i się pobawić.
 10. Ja Ci polecam przede wszystkim Golden Retrievera. To wspaniały psiak, który rośnie naprawdę duży, jest pełen energii, bardzo lubi spacery, jest przyjacielski do każdego, oczywiście jeżeli dobrze go wychowasz, ale nie powinnaś mieć z tym problemu.
×
×
 • Create New...