W lato zawsze można psa wykąpać, uczesać, obstrzyc... Można doprowadzić do piękności, bo i nie zmarznie i nie ma chlapy to się nie utytła... No krótko mówiąc idealna pora na zabiegi kosmetyczne. Wtedy też jest więcej akcji, zbiórek i te sprawy. Jeśli Koks nie będzie się bał miasta, hałasów, tłumu (co sprawdzę na wiosnę bo przejdę się z nim kawałek dalej a nie do lasu) to można go ze sobą zabierać;)