Kurdę czy Ci ludzie w ogóle myślą??
Lala wróciła dwa razy do schroniska, bo pilnowała, (gryzła obcych), facetowi to się spodobało, właśnie chciał psa stróża który nikogo nie wpuści, nawet chciał ją oddać bo nie pilnowała, a teraz jak pilnuje to też nie dobrze i też ma wrócić... No ludzie litości :wallbash::wallbash::wallbash:
Poza tym Lala z takim życiorysem potrzebuje specjalnej uwagi i opieki, żeby już wiedziała że schronisko to nie jest jej dom itd... a tu nagle do schronu...
I jeszcze Greta nie poszła to już w ogóle okropne wieści...