wziąć Luxa nie mogę. Pewnie bardziej by się męczył niż w schronisku bo mam małe mieszkanie, kota, dużą suczkę i kilka godzin nikogo w domu nie ma. Więc i też nici z regularnej rehabilitacji, a piętro wysokie bez windy to i na siku byłby problem wyjść :shake:
Jednak mogę ogłaszać. Zrobię kampanię ogłoszeniową i się pologuje na portalach, tylko Ciotki napiszcie mi gdzie już jest żebym dubla nie strzeliła i o ten nowy numer proszę ;) czy mogę użyć tekstu napisanego przez Doddy?