-
Posts
555 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gacusiowa
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Gacusiowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1488/p1020214640x480rv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img60/p1020214640x480rv0.jpg/1/"][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/p1020214640x480rv0.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/8562/p1020217640x480wc0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img362/p1020217640x480wc0.jpg/1/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/p1020217640x480wc0.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [/quote] bzidale pierwszej wody :loveu: podziwiam Cię Bianko cudowny z Ciebie Człowiek :oops: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Gacusiowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Dzięki , już szukam :loveu:[/quote] poszło, mam nadzieję, że na parę dni starczy dla głodomorów... kurcze no... tajemniczy pociąg odczuwam do tego tajemniczego szczeniorka... -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Gacusiowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
autocytat, bo przeszło bez echa.. [quote name='Gacusiowa'][B]podzielić to ja się ewentualnie mogę....[/B] [B]Bianko, prześlij nr konta na pw, dosponsoruję mleczko troszkę...[/B] pls pls podrzuś foty tego małego szarutka z czarnymi uszkami...[/quote] -
Wycieraczka całym jej światem. Przepiękna sunia ma dom!!!
Gacusiowa replied to Beata19's topic in Już w nowym domu
marzę o 'dopsieniu' moich rodziców... oni nieszczególnie :( a taką fajną koleżnkę mogłaby Tazunia mieć... wzdech... -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Gacusiowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
hehe podzielić to ja się ewentualnie mogę.... Bianko, prześlij nr konta na pw, dosponsoruję mleczko troszkę... pls pls podrzuś foty tego małego szarutka z czarnymi uszkami... -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Gacusiowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
łomatko, jakie śliczności!!! czemu mi się nie napataczają takie 'niespodzianiki'... a ten taki z szarą główką i czarnymi uszkami - na zdjęciu pudełkowym u góry - to chłopak czy dziewczyna? a tak w ogóle to w górę kluchy! Bianko, jakim mlekiem karmisz? -
Wycieraczka całym jej światem. Przepiękna sunia ma dom!!!
Gacusiowa replied to Beata19's topic in Już w nowym domu
jak to mówił Kłapuchy: mój ulubiony kolor... mój ulubiony rozmiar... ślicznotko, w górę!! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
jaki przystojniacha :loveu: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
odpowiadam od końca ;) to nie były zawody tylko trening - i dobrze, bo Taz doświadczenia nie ma jeszcze i za zającem biegnie 'po trasie' zamiast skracac na zakrętach, przez co się bardziej męczy ale goni przez całą trasę, nie traci z oczu, ma dużą konsekwencję, co się bardzo liczy [wróciłyśmy jakiś czas temu, Taz dochodzi do siebie - śpi i jeszcze raz przeżywa dzisiejszy trening - biega przez sen, poszczekuje i w ogóle śmieszniasto się zachowuje :diabloti:] biegła dwa razy trasę - raz sama a raz z koleżanką-afganką, bardziej doświadczoną - i czuję się dumna jak paw, bo Taz goniła i pilnowała przez całą trasę, a tamta suńka go 'zgubiła' i nie dobiegła do końca :evil_lol: ten czarno-biały przypominający baska pies to basek :diabloti: - własnośc młodej handlerki Oli Nowak o ile się nie mylę co do usankcjonowania - no cóż - Taz się usankcjonowała sama, a Tilia zrobiła mi taki ładny obrazek, że szkoda było nie skorzystac :D a Tazunia najzgrabniesza i najpiękniejsza, bez dwóch zdań [SIZE=1](tylko na włosie troszkę deficyty posiada w porównaniu z innymi afami...) :loveu:[/SIZE] -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
to znaczy, że wysoki jest bardzo... strasznie kochana mordziuchna :loveu: a'propos obrośnięcia to Tazi też miała dziecięce kłaczki na pysiu dopóki wredna pańcia któregoś popołudnia nie wyskubała :diabloti: mi się bardziej taka nieobrośnięta podoba, Bondowi też to się wyskubie/wytrze/wypadnie :razz: to ja się jeszcze pochwalę - korzystając z zapowiadanej ładnej pogody jedziemy w niedzielę na trening coursingowy w okolice Berlina :p jak się Tazuni ganianie za 'zajączkiem' podoba to trza korzystać :evil_lol: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
no to Bondzik jest wieeelki :crazyeye: Tazunia w porywach 22kg waży, w kłębie jej nie mierzyłam... jest raczej drobna... i dość dużo biega, ostatnio zmienia jej się też trochę figura i smukleje, pewnie się bardziej umięśnia... ale jest na pewno sporo niższa od Bonda :diabloti: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[URL]http://picasaweb.google.com/Gabriela.saluki/HUBERTUS2008SwierklaniecCharty#5248588043874056658[/URL] parę fotek Tazi ze Świerklańca :) między innymi [IMG]http://lh6.ggpht.com/Gabriela.saluki/SNa7GcriGlI/AAAAAAAAFpY/s1IOiqmvDD4/s400/w%20112a.jpg[/IMG] i kangurki :lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/Gabriela.saluki/SNqxv3DvK4I/AAAAAAAAFvA/BHMrhrtZSqE/s640/w%20247.jpg[/IMG] -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
będzie boski, do seksownych szarych brewek Bondzika u Tazuni ledwo-ledwo widać tylko kolorek na pysiu, ona prawie cała czarna jest... -
Charcica Kira z Orzechowcow- szuka dobrego domu!!! W Nowym DOMU!!!
Gacusiowa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Szpilko, fajny domek dla chartola :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10946783#post10946783[/URL] -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
suuper :D ... -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=jPVh3_ng--E[/URL] po pierwsze tu filmik z biegu Tazuni - ten czarny przecinek to ona :roll: po drugie - chodzimy na szkolenie z elementami PT - generalnie bardzo mi sie podoba osoba prowadząca, która ma fajne indywidualne podejście do psiaków (i do leniwych, nieruchliwych i nie doś entuzjastycznych włascicieli :oops:) szkolenie metodami pozytywnymi, nagródki, emtuzjazm, radocha... po zajęciach bieganie i socjalizacja :) u mnie nie ma tramwajów więc nie wiem czy Taz się boi, pewnie tak, bo obce... ale windą jeździ bez problemów, coraz fajniej wychodzą jej niektóre elementy PT, coraz łatwiej 'oswaja' strachy... staram się ją wlec ze sobą wszędzie a na lękliwe zachowania mam reakcję: "coś ty, durna??" zamiast "biedna sunieczka'... jak gania z psami to dopóki jej nie przemielą mocno to na piski 'profilaktyczne' nie reaguję... staram się by twarda i 'wredna' w sensie, że nie lituję się nad biedną psinką (przynajmniej w teorii się staram - wychodzi mi coraz lepiej) :) -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jareth1']ondzik jest strasznym wypłoszem:eek2:,nie wiem czy by się tam w ogóle umiał zachować.[/quote] Tazunia jeśli chodzi o wypłoszowatość, nie jest wcale gorsza, ale po jakimś czasie nie miała wyjścia jak przyjąć do wiadomości w swojej małej czarnej łepetynie, że te wszystkie ludzie nie są po to, żeby ją zjeść, a w ogóle to tu jest całkiem fajnie, i można za czymś pogonić, i z pieskami pobawić się... a jaką fajną zabawkę miał pan sokolnik (czytaj sokoła :diabloti: robiącego kółka nad głową)... Bała się, była ostrożna, ale im więcej czasu tam spędzała tym się bardziej 'luzowała' - ja myślę, że właśnie o to chodzi, one muszą być stawiane w takich sytuacjach, z którymi będą musiały sobie radzić... a nocowaliśmy z dwoma dorosłymi psami, w tym jednym histerycznym Affem i stwierdzam, że przy nim Taz to jest luuuuzak :cool3: a teraz lecimy na szkolenie :) - do jutra! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękujemy :loveu: jareth, dopiero teraz doczytałam o łapkowych perypetiach Bondzika - zagoiło się już łapsko? trzymam kciuki i jeszcze raz na forum najlepsze życzenia dla Braciszka!! szkoda, że Was w sobotę nie było w Świerklańcu... Tazunia ślicznie pobiegła swoje dwa pierwsze coursingi :multi: jest w dziewczynie talent :D -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
fajne fotki, Bondziuchna - przystojniak :loveu: nie poluje na kiciusia? bo Tazi tak, choc faktem jest, że koty uciekają przed nią... :roll: -
Charcica Kira z Orzechowcow- szuka dobrego domu!!! W Nowym DOMU!!!
Gacusiowa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
zgadza się, są wyjątkowe... ja, jeszcze niedawno zadeklarowana kociara, to potwierdzam :loveu: kurcze, no, cudna ona jest... tak bym chciała charta do 'kompletu' do Tazuni... gdyby nie obecne warunki lokalowe, poważnie bym nad nią myślała... jednak dopóki nie skończę budowy, nie mogę (mówiłam to samo zanim wzięłam Tazi :roll:) no i doskonale już teraz wiem, co to jest pies z problemami... łatwo nie jest, ale przywiązanie do właściciela i zdobyte zaufanie znaczą tak wiele :loveu: powodzenia, maleńka, w szukaniu super domku! -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
ojej, Cioteczko Bazyliah! zdrowiec trza i się cieplutko trzymac... pozdrawiamy z szaloną Tazunią błotną :loveu: -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
hop hooop ciociu Bazyliah!! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Gacusiowa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
wczoraj już pisałam, ale mi sieć padła... [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]Tazinka rozkwita, dochodzi do siebie, jeździ na grzyby, wakacjuje się, była u fryzjera (o zgrozo!!) i inne takie....[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]W ramach 'pokazywania' parę fotek z wakacji...[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]byliśmi większym charcim stadem nad morzem[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=30eba6fabc8e54bf"][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/30eba6fabc8e54bfm.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]ganiałam się z dużymi i małymi, choć najbardziej upodobałam sobie Boską Szczotkę[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4c4419e765607a38"][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/4c4419e765607a38m.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]zażywałam kąpieli dla 'zdrowotności' - błotnych[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=16d50efdc3aea042"][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/16d50efdc3aea042m.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]towarzystwo było DOBOROWE[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [U][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#465584][COLOR=#465584][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dddbffe113dad379"][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/dddbffe113dad379m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f1563340ab2fbfb2"][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/f1563340ab2fbfb2m.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] [COLOR=#465584]ech, szkoda tylko, że tak krótko...[/COLOR] [COLOR=#465584]pozdrawiam, Wasza mokra Wło..., tfu, Afganka :loveu:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/8330109613d5421b.jpg[/IMG][/URL]