Mam nadzieję, ze Bambo się nie obrazi, że to na jego wątku, długo mnie nie było bo byłam za granicą, a więc wszystko się poukładało i moje dziewczyny zostają ze mną :lol: , a juz myślałam że to sytuacja beznadziejna...jak widac na przykładzie Simbuni wszystko sie ułoży...