[quote name='zuziaM']Tami czeka na informacje dotyczace odbioru psiakow dzisiaj, ale byc moze, ze bedzie to mozna zrobic dopiero jutro. Psiaki maja byc zaczipowane.
Jesli chodzi o Filipa, to bedzie odbierany dopiero w sobote.
[B]Tami nie da rady niestety[/B], a poza tym, nie ma go gdzie przetrzymac.
Wiec jednak bedzie musiala to zrobic Justyna, jak bylo ustalone wczesniej ( [U]ona jeszcze o tym nie wie, wiec moze zadzwon do niej, prosze[/U] ).[/quote]
Nie mam numeru :(