Musisz otworzyc sobie u siebie na kompie to zdjęcie, prawym kliknąć, dać opcję "kopiuj", a potem w oknie w którym piszesz posta dać "wklej".
Jakby nie otwierała ci się opcja "kopiuj", to otwórz ten obrazek za pomocą internetu (prawym - "otwórz za pomocą") i wtedy na !00% ta opcja będzie.
Trochę chaotycznie to opisałąm, ale jestem noga z komputerów i wszystko robię "na nosa" :oops: