[quote name='zuziaM']Zgadzam sie w 101 % ! ! !
( ale i Tobie sie oberwalo ..... )[/quote]
Eee tam :roll: akurat takie rzeczy po mnie spływają :D. Nikt tak naprawdę mnie ani ciebie nie zna i śmieszne wydają mi się te próby ocen :eviltong:
Nie no Figa.. ja wymiękam za każdym razem jak otwieram ten wątek :)
Lunia hopaj słońce! Boję się trochę mocno ją ogłaszać, bo jak jednak się ciąża sprawdzi?? I jaja nbędą. Mam nadzieję, że szybko wyląduje u weta :)
Zuzia zabijamy jakoś czas - póki Lunia domku nie znajdzie :)
A przy okazji podnosimy wątek :razz:
Dobrze że ta ciąża będzie sprawdzona, jeśli jej nie będzie proszę umówmy małą na sterylkę :( Bo too sunia a jak komuś zwieje potem i bedzie problem??
[quote name='zuziaM']
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42b8b8476b199628.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/259/42b8b8476b199628.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Zuziu - piep...yć oskarżenia!!!!! (wiesz jakie!!) takie zdjęcia dają siłę działać dalej.
szkoda czasu w dyskusję się wdawać i tracić czas :) :multi: :multi:
Seaside siedzi sobie w pracy i za włażenie na internet zbiera baty :p
Hahaha Nawet mi troszkę wyszło :)
Może Zuzia już dziś będzie i skonsultujemy działąnia co do Lusi :)
ja niestety Bandiego znam tylko z dogo :oops:
Dziewczyny czekamy na wasze sugestie i rady.
Wando - nie wiem jak ty ale ta Pani wydaje mi się naprawdę odpowiedzialną osobą. Rzadko zdarza się, by ktos z taką rozwagą podchodził do adopcji psa.
a może ogłoszenia po Warszawie?? Gazety, nie wiem, jestem na wątku od wczoraj i nie chcę mieszać, ale dopóki ona nie znajdzie domku, dopóty nie zaznam spokoju :(