No dobra... pomyślałam, ze nie będę taka....
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9759/img0233xe5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4536/img0235lz6.jpg[/IMG][/URL]