pODPISUJĘ SIĘ POD TYM PRZYJACIELU!!!
Z tego co magdina mói, pani Wanda jest bardzo dobrą osobą i już jest uprzdzona o Szarusiu - kwestia znalezienia transportu - wtedy Grunge może go ze schronu zabrać. I wtedy możemy zacząć wpłącać (moja deklaracja jest 100%)
Zmieniłam już tytuł i zaczynamy pytać - wpiszę też do wątku transportowego.