Dziewczyny dziękujemy za pomoc. Wenuniu ciotki nie odpuszczą tak łatwo!!!
Dawidku duża buźka od cioci, witchpati co u Was dziś??
[IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/3d/187.gif[/IMG]
i jeszcze zwierzaczek :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3816/jeyk1gh6.png[/IMG][/URL]