[quote name='tanitka']
Rano jak zeszłam do niej, to ze szczęscia siusiu troszkę sie zrobiło, oczywiście leżąc na pleckach.
Sunieczka tak chodzi, że prawie się czołga i choćby spojrzenie ludzkie na nią powoduje, że leży już kołami do góry. Mozna się o nią przewrócić, bo ciągle się kładzie pod nogami.:lol:
[/quote]
Stuprocentowy jamniol :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Ja za swoją czasem ze ścierką nie nadążam jak goście przychodzą, albo rano jak się po nocce wita :roll: