Nazywam się ....... i mam dopiero rok..,
Kilka tygodni temu zostałam całkiem sama :(
Nie pamiętam jak to się stało, może mnie zostawiono?? A może po prostu się zgubiłam......
Nagle zabrakło wokół mnie znajomych twarzy .... :(
ktos wziął mnie i zaprowadził do takiego dziwnego miejsca..... Jest tu dużo pieskw, ale jestem malutka i mnie zaczepiają :(
Jedna Pani dała mnie do koleżanek u których na razie mam spokój, ale tak mi źle.....Płaczę i płaczę......
A kiedyś było tak fajnie.... może znów się wszystko zmieni na lepsze??
Proszę zabierzcie mnie stąd szybciutko :(
Maleńka, rudziutka, długowłosa jamniczka.... Młodziutka jeszcze.
Znaleziono ją w Cieplicach i dostarczono do schroniska w Jeleniej Górze.
Jest bardzo zagubiona i płacze.
To najmilsze stworzonko w schronisku.
Pomóż i zabierz ją do swojego domu.....
Kontakt.........