HURAAAAAAAAAAAAAAAA :laola: :laola: :cunao: :drink1: :BIG: :BIG: :drinking: :terazpol:
I PEWNIE ZDJĘCIA BĘDĄ :razz: :razz: PROSIIIIMYYYY!!!!!:loveu: :loveu:
NAreszcie, nareszcie nareszcie - Tośka już wszystkim sen z powiek spędzałą, a Gosi to już wogóle :p
Ale wiadomość z rana :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
A telefon dziad się wyłądował nawet nie wiem kiedy, wieczorem dopiero zauważyłam :oops: :oops: :oops:
Jolu a allegro pewnie zobaczycie w zmienionej formie, bo tą małą dwuletnią sunię ze schroniska tam podstawię :)
Założyłam jej tu wątek, ale z nas oprócz mnie to tylko Magda się pojawia :mad: - niedobre baby :mad: ;)