I znów :(
Martka, opisz nam jak tam dokłądnie z jego słuchem, wzrokiem, potrzebami fizjologicznymi, zachowaniem w stosunku do ludzi, innych zwierząt.
Jaki jest na spacerach itd.... to się na pewno przyda
Co jest cholera z tą trzcionką?????????? :crazyeye: :???:
Albo ja już naprawdę jestem tuman komputerowy:wallbash:, albo sprzęt jest do wymiany :comp26:
Ok to tekst :)
"[B][U][SIZE=5][SIZE=2]Trusia[/SIZE][/SIZE][/U][/B][SIZE=5][SIZE=2] to nieduża, terierowata sunia (ok. 1,5 roku), która została zabrana z likwidowanego przytuliska, gdzie prawdopodobnie się urodziła i praktycznie nie miała kontaktu z ludźmi.[/SIZE]
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie gdzie przeszła ogromną przemianę i stała się wesołym towarzyskim pieskiem. Uwielbia spacery, głaskanie.
[B][U]Szukamy kochającego domu – najlepiej z innymi zwierzakami – Trusia uwielbia towarzystwo [/U][/B][/SIZE][B][U][FONT=Wingdings][SIZE=5]J[/SIZE][/FONT][SIZE=5].[/SIZE][/U][/B]
[B][SIZE=5]Kontakt z tymczasowym opiekunem:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Agnieszka (opiekun tymczasowy) tel. [U]889 628 346[/U], [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], gg:5136874"[/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Dziwne ale mi się otworzyło :roll: :evil_lol: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Mówię Wam, mamy takie przeboje i domek będzie najlepszy na świecie :razz: [/SIZE][/B]
Ale jaja - mój komputer chyba zżera pliki :oops: Przeszukałąm i nie ma ogłoszeń - ZADNYCH!!!!! Chyba sobie palnę :placz:
Aga - odeślij mi proszę to nie działąjące i wtedy przekleję tekst :oops: :oops: :oops:
taki słodziak :(
gdyby Tosia w końcu domek znalazła można by ją było do hoteliku..... Ale na razie nie mamy szans :(
Z hoteliku szybciej może by się dało ehhh... tyle ich tam jest.... a strona już wogóle nie aktualizowana.... Znowu pourywały się kontakty :(