Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Witam Boguniu ponownie i bardzo dziękuję za piękne otwarcie dnia i pomoc psiaczkom
  2. Niestety nie mam dobrych wieści. Kotek nadal nieuchwytny Nachodzą mnie wątpliwości, czy jest możliwe złapanie go z doskoku przy pogarszającej się pogodzie.
  3. Witam cieplutko Marysiu i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za przybycie i pomoc psiaczkom
  4. Może tak być, ale muszę mieć pewność, że na pewno go tam niema. Dzisiejsza akcja miała być ostatnia w tym roku, z mojego powodu. Ale mąż zgodził się () i póki ja nie będę mogła, będzie jeździł sam. Mam mu robić kanapki i herbatę do termosu. Liczę na efekty naszej współpracy
  5. Bardzo mi przykro, tym bardziej, że następną próbę będziemy mogli podjąć dopiero w styczniu
  6. Niestety. Czatowaliśmy w samochodzie od 9-tej do 14-tej, ale kotek nie pojawił się Jestem załamana, bo to był ostatni możliwy dzień w tym roku i miałam wielką nadzieję, że kotek się pojawi i skusi na zapachy z klatki. Odczułam to jako osobistą porażkę, bo to już 4-ta próba. Nieudana
×
×
  • Create New...