Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w bazarku, a tym samym pomoc w utrzymaniu Neruni i Dynala. Jeszcze dzisiaj będę chciała zrobić zestawienie wylicytowanych fantów i roześlę je zainteresowanym.
Jeszcze raz bardzo proszę o adresy.
Od 19.12. nie będę miała dostępu do internetu, dlatego bardzo proszę o przysyłanie adresów do wysyłki fantów najpóźniej do dnia 12.12. Nie wiem kiedy ponownie będę miała dostęp do netu, ale bardzo prawdopodobne, że dopiero po Nowym Roku.
Niestety nie mam dobrych wieści. Kotek nadal nieuchwytny Nachodzą mnie wątpliwości, czy jest możliwe złapanie go z doskoku przy pogarszającej się pogodzie.