Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Także melduję otrzymanie paczki. Wszystko dobre, dziękuję.
  2. Dziękuje już zanotowałam. To te nocne prace Chciałam szybko zrobić rozliczenie, bo czas nagli, a fantów do wysłania, jak widać, góra
  3. Dziękuję za czujność Już poprawiłam. Czekamy na potwierdzenie wspólnej wysyłki od agat21.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w bazarku, a tym samym pomoc w utrzymaniu Neruni i Dynala. Jeszcze dzisiaj będę chciała zrobić zestawienie wylicytowanych fantów i roześlę je zainteresowanym. Jeszcze raz bardzo proszę o adresy.
  5. Od 19.12. nie będę miała dostępu do internetu, dlatego bardzo proszę o przysyłanie adresów do wysyłki fantów najpóźniej do dnia 12.12. Nie wiem kiedy ponownie będę miała dostęp do netu, ale bardzo prawdopodobne, że dopiero po Nowym Roku.
  6. Dzięki Radku, wielkie dzięki Tak, konto to samo jak zawsze. Każdy psiak ma swoje stałe konto, bazarek też A ja znowu bez lajków
  7. Aż tyle tego??? Oddałaś psiaczkom tyle słodkości Kawał ciężkiej pracy przed Togą Limoneczko, ale to wszystko dla psiaczków
×
×
  • Create New...