-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Przepraszam za nieobecnosc, bylam wyjechana sluzbowo a wczoraj nie dzialalo mi dooogooo. Ale tu sié dzieje u dzieci. Telefony hehe, Elik, jak mówi Halbina- bádz twarda ;pp Strasznie dziwne z tymi podkladami bo to niby ludzkie, to ajk takie male pisie przemakajá? A moze trzeba im czésciej to zmieniac? Co im kupic trza teraz? Oddam Ci Elik za té dieté poza ich karmá, bo to tez kosztuje, te sloiczki dzieciéce i twarozki i miésko ;pp[/QUOTE] Emi, podkłady by się przydały, bo już tylko 3 się ostały, a jak pisze halbina, ligliny lepiej nie stosować. Myślałam, że to będzie i lepiej i taniej, ale faktycznie mogły by skubać liglinę, a to z pewniocią nie wyszłoby im na dobre. Słoiczków już im nie kupuję, bo to masakrycznie drogo wychodziło. Dostają gotowane nóżki kurczaka z ryżem i marchewką. Bardzo chętnie je jedzą. Jak tylko poczują co im niosę, to tak pędzą, że na zakrętach nie wyrabiają. Słowo daję, checnie to wygląda :evil_lol: Z serka zrezygnowałam, bo bardzo się drapały. Podejrzewam,może po nabiale, często tak właśnie psy reagują na nabiał. Ale one nadal się drapią, nie wiem z jakiego powodu i to mnie martwi. Zdaje się, że w tym tygodniu wypada termin szczepienie (sprawdzę) to przy okazji zapytam wetki, co może być przyczyną. No myślę, że nie kurczaki, ani ryż :crazyeye: [quote name='Lidan']A ja dostałam takiego maila z allegro:...Bardzo miło ale czy mam coś na to odpowiedzieć bo oferta to chyba nie jest, ale jeśli nie jest to po co ten pan pisze o dużym parku :???: 818 wejść i 2 obserwatorów.[/QUOTE] Też się zastanawiam w jakim celu pisze ?? [quote name='halbina']podkłady i u mnie tak... ale czasem szczeniak nie siknie na sam podład, tylko na brzeżek... i podmaka od spodu... rozłóż gazety pod podkłady, ligninę można kupić, ale szczeniory będą ją wcinać... a to niebezpieczne i dużo sprzątania...[/QUOTE] Masz rację z tym siusianiem na brzegu podkładu. Podłożę gazety jak radzisz, dzięki :) [quote name='halbina']ja swojego ostatniego Cmoka dziś odwiozłam, opłacało się być twardym - ma super domek![/QUOTE] Gratuluję, a jak długo u Ciebie zabawiły ? ================================ Właśnie odebrałam telefon - pan bardzo chętny na którąś niunię, ale jak się dowiedział, że warunkiem jest umowa adopcyjna, to już nawet nie zdążyłam powiedzieć, że i sterylka - wyłączył się. No i dobrze, takich panów nam nie trzeba :angryy: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Ciekawe którą sama bym wybrała :hmmmm: Moja pierwsza sunia była łaciata - do wyboru były dwie:łaciata i czarna. Teraz pewnie wolałabym spokojniejszego psiaka więc ze względu na charakter pewnie tą w plamki :iloveyou: Może należało w ogłoszeniach napisać, że ruda to wulkan energii, a plamiaste cudo jest oazą spokoju ;-)[/QUOTE] Ładna mi oaza spokoju. One na zmianę się atakuja. Jak jedna się już zmęczy i chce chwilę odpocząć, to ta druga ani myśli jej na to pozwolić i tak w koło, aż obie już padaja i wtedy jest chwila spokoju :lol: Ale powiedzcie mi, czemu podkłady przemakają, pomimo tego, że są podgumowane ?? Kłade je już po dwie, jedna na drugiej i nic to nie daje. Podłoga nadal jest mokra. Myślę, że skuteczniejszy byłby duży płat ligliny położony na folii. Tylko czy można gdzieś kupić liglinę w takich dużych formatach ? A może macie jakiś inny pomysł. Wygląda na to, że małe jeszcze pomieszkają u mnie. Pan znowu nie dzwoni. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Wygląda na to, że mały rudzielec wzbudza więcej emocji i zainteresowań.[/QUOTE] Najwyraźniej tak :) Przed chwilą miałam następny telefon o rudzielca, ale powiedziałam, że do soboty jest zarezerwowana. Pani powiedziała, że zadzwoni w sobotę wieczorem. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Stawiaj twarde warunki, najlepszy domek się pojawi, warto poczekać, wtedy nie ma zwrotów...[/QUOTE] Po odejściu od kasy, reklamacje nie będą uwzględniane :diabloti: Dzisiaj Pan zadzwonił i powiedział, że chcieliby rudaskę zobaczyć. powiedziałam, że bardzo chętnie i że nie tylko raz, ale razy kilka powinni przyjść, poobserwować jak maluszki się zachowują, żeby stwierdzić czy to na pewno ta istotka, która będą potem całe życie kochać :) Pan powiedział, że jak przyjadą i zobaczą, to na pewno zabiorą, bo mała jest podobna do ich pieska, który odszedł w grudniu, a Pani od zawsze mieszkała z psiakami i bardzo Jej smutno. He he he, nie tak szybko, a wizyta przedadopcyjna, to co ?? Nie odpuszczę. Nie ustaliliśmy godziny, ale wstępnie jesteśmy umówieni na sobotę :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Ślicznie elik opisuje maleństwa :happy1: Przestały się drapać :???: A gdzie sunie śpią? W łóżku z "pańcią"? ;-) W zasadzie dopóki nie zaczną normalnie wychodzić za potrzebą na zewnątrz to chyba wszelakie nauki sikania i koopania w domu nie mają większego sensu, tym bardziej, że w ciągu dnia nie ma kto egzekwować poprawności załatwiania się. Ja jestem 20 lat do tyłu w wychowywaniu szczeniaków bo mój pierwszy psiak od początku był uczony, że załatwiać trzeba się na podwórku i robił to już po 2 tygodniach...jeśli tylko był w stanie wytrzymać. Teraz chyba szczeniaki zaczyna się wyprowadzać po pierwszych szczepieniach, po kwarantannie...A może jeszcze później :hmmmm: Pani z ogłoszenia nadal się zastanawia? :kciuki:[/QUOTE] Do ślicznie, to mi baaaardzo dużo brakuje, chciałabym, ale.... wena nie ta ;) Maluszki niestety dalej się poddrapują. Chyba muszę zdjąć z ich diety nabiał pomimo tego, że tak bardzo go lubią. Co do spania, to nie ma innej opcji, jak tylko rozłożę spanie, to maluchy natychmiast wskakują i zaczynają swoje wieczorne bitwy. Wojują tak, że muszę interweniować, bo chyba polałaby sie krew. Rudaska atakuje jak taran, a dropiatka brak siły nadrabia zręcznością. Rudaska będzie dobrym stróżem domostwa. Jak w mieszkaniu zgaśnie światło, to na najmniejszy ruch reaguje donośnym szczekaniem i trudno jest ją uspokoić :) Dropiatka to delikatna panienka. Jak do niej mówię, przekrzywia łepek to w jedną, to w drugą stronę i patrzy tymi swoimi sarnimi oczkami, jakby chciała powiedzieć: a nie umiesz NORMALNIE mówić ?. Sama słodycz :loveu: A kupki.... no cóż, to proza życia hi hi hi :evil_lol: Państwo nadal myślą. Ja sądzę, że odstraszyłam, gdy powiedziałam, że warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i umowę, której jednym z warunków jest zobowiązanie do sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku przez panienkę. Najwyraźniej to jeszcze nie ten domek. Poszukujemy domku kochającego mądrze. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']hehe, a urzádzajá na siebie polowania tak smiesznie jak u mnie robily? Lezalam na lózku ...A po robaczkach byly slady czy pasta nic nie musiala przepédzic z ich wnétrza? ;ppp[/QUOTE] Nie już nie polują w ten sposób na siebie, ale pionowy start im pozostał, tyle tylko, że nie napadaja po tym na siebie, a raczej coś "zabijają :) A robale na szczęście nie pojawiły się. Za tydzień walcujemy na szczepienia. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Ja cichutka ? :crazyeye: Kto cichutki, ten cichutki, policz proszę ile moich postów na tej stronie jest. Coś mi się wydaje, że moich najwięcej, ale racje masz, zaniedbałam relacje o sunieczkach :oops: Faktycznie sporo czasu spędzam ze słodziakami, a że dziewczyniska do późnej nocy rozrabiają :mad: to mi się potem kce spać i już nie mam siły zaglądnąć na forum. Ale kupecki som pierwsza klasa :thumbs: siooo często i dużo [COLOR=yellow]oba ciągle jeszcze gdzie popadnie[/COLOR] :evil_lol: Straszne pieszczochy i rozrabiary. Ząbeczki jak u piranii, gryzą wszystko i wszędzie. Ciągle szukają kontaktu z człekiem. Ganiają za mną wszędzie tam gdzie idę i jak tylko stanę, pokładają mi się na stopach, muszę więc stać jak przymurowana :) No chyba, że są na etapie wariowania, to albo się gryza, albo się gonią, a robią to tak pociesznie, że pękam ze śmiechu. Jak biegną, to trzęsie im się wszystko, a najbardziej główka i uszy, Tupią przy tym tak głośno, jakby stado jakichś średniej wielkości zwierzaków biegało, a nie dwie maleńkie sunie. A jak jedna drugą dopadnie, to od razu gryzienie, tarmoszenie, warczenie. Bywa, że któraś się potknie i majdnie kilka koziołków, ale nie przeszkadza jej to w kontynuowaniu zabawy. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']A dzieci jak sie zachowywale zostawione same? Mi grzecznie zostawaly pod warunkiem ze mnie nie slyszaly za drzwiami- wtedy plakaly jak slyszaly jak sie ruszam...[/QUOTE] U nas jest tak samo. Jak w domu jest cicho, to i one są cichutko, ale jak tylko nas usłyszą, to zaraz bombardują drzwi :) [quote name='Lidan']Myślę, że za słabo był rozreklamowany. W zasadzie tylko na dogomani o planowanym marszu czytałam...[/QUOTE] O tym marszu słyszałam także w TV. Nie pamiętam już na którym kanale, ale była mowa, że w kilku miastach w tym i w Krakowie odbędzie się taki marsz. [quote name='Lidan']...Nadal cisza w eterze w sprawie szczeniaczków?[/QUOTE] Coś drgnęło w rajs.... :) Dostałam e-maila w sprawie rudaski - z Krakowa :multi: Odpisałam i czekam na odpowiedź. ================================== Domek wydaje się być odpowiedzialny - zastanawia się nad podanymi warunkami. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']A dzieci jak sie zachowywale zostawione same? Mi grzecznie zostawaly pod warunkiem ze mnie nie slyszaly za drzwiami- wtedy plakaly jak slyszaly jak sie ruszam...[/QUOTE] U nas jest tak samo. Jak w domu jest cicho, to i one są cichutko, ale jak tylko nas usłyszą, to zaraz bombardują drzwi :) [quote name='Lidan']Myślę, że za słabo był rozreklamowany. W zasadzie tylko na dogomani o planowanym marszu czytałam...[/QUOTE] O tym marszu słyszałam także w TV. Nie pamietam juz na którym kanale, ale była mowa, że w kilku miastach w tym i w Krakowie będzie się odbywał taki marsz. [quote name='Lidan']...Nadal cisza w eterze w sprawie szczeniaczków?[/QUOTE] Coś drgnęło w rajs.... :) Dostałam e-maila w sprawie rudaski - z Krakowa :multi: Oddzew na ogoszenie w Szerloku. Odpisałam i czekam na odpowiedź. -
Witaj szczeniaczku, tak tu cicho. [COLOR=purple][B][SIZE=3]A Cioteczki z Kielc, już się nie interesują szczeniaczkiem ?? [/SIZE][/B][/COLOR] Kkanarekk tak bardzo Wam pomogła, zgarnęła trzy szczeniorki z Waszego terenu. Przydałoby się Jej teraz pomóc chociaż przy tym jednym psiaku. Jego zdiagnozowanie, ewentualne leczenie, odrobaczanie, kastracja i opłata hotelu to bardzo poważne koszty, nie do udźwignięcia przez jedna osobę.
-
[quote name='kora78']i moze sciagnij Reksiowi te czerwona obroze, skoro za duza, po co ma 2 nosic. chyba, ze w czerwonej dziurke dorobisz i ja bedzie nosil, bo mu ladnie w taki kolorku, odznacza sie kolorek na czarnuszku ladnie...[/QUOTE] Ogromnie boję się stosowania obroży w przypadku psiaków po przejściach. Nie wiadomo kiedy i czego psiak się przestraszy, wyskoczy z obroży i nieszczęście gotowe. Psiaki po przejściach powinny być wyprowadzane w szelkach.
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
elik replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Przybywam na zaproszenie. Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo. Mam obecnie dwie maleńkie sunieczki na tymczasie i trudną sytuacje materialną. Śliczna sunia :smile: i mam nadzieję, że zdoła uzbierać potrzebne fundusze. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dzisiaj z TZ-em na marszu nie-milczeniaprzeciwko maltretowaniu zwierząt. Jak na miasto tej wielkości, mało ludzi, zbyt mało ludzi :( -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Tak, tak. Plagi egipskie to nie zabawki :diabloti:[/QUOTE] Wellington, jak można takie słodkie, maleńkie niewinne szczeniorki z plagami egipskimi porównywać :shake: :mad: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']...To już nawet dla dzieci nie chcą :mad:[/QUOTE] I lepiej niech tak zostanie :angryy: Nasze panienki to nie zabawki. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Hehe, dobrze Elik. Oddam hurtem jak juz sie oszczepiá i odrobaczá. Dziéki. A karma im sie nie konczy czasem- ta co mialy jesc do konca zycia. Ale toto zarte jest bo rosnie ;ddd[/QUOTE] Emi, tej karmy to im starczy na jeszcze bardzo długo :) Karmę jedzą tylko rano, jak jestem w pracy. Jak już wrócę, to dostają gotowanego kurczaka lub indyka z ryżem i warzywami, jajeczko na twardo, serek itp itd :) -
To widzę akcja w pełnej konspiracji była przeprowadzana. Świetnie, że Reksiu już poza schronem. Gratulacje dla Cioteczek :cool2::thumbs:
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']...To teraz dziady dostaná pasté na robaki?[/QUOTE] Dziady nie dostaną pasty na robale, bo dostały już pastylki :eviltong: Pani doktor wypatrzyła w książeczkach, że były odrobaczane pastylkami i powiedziuała, że w tej syuacji też da pastylki. No i już łyknęły :) Mam sprawdzać czy przypadkiem w kooo nie ma robali. Jesli będą, to za dwa tygodnie ponowne odrobaczanie. Jeśli nie, to za dwa tygodnie szczepko bez Tońka :evil_lol: Wisisz mi Emi 12 zetów ale nie ma pośpiechu. Jak uzbiera się pełny wór, to poślesz dwa worki :diabloti: Małe piranie, dwie wariatki są teraz na drugiej setce w biegu na 400 metrów :) Nie wiem jak długo jeszcze wytyrzyma sąsiad pod nami ;) -
[quote name='kora78']to zdradz przepis ;) wiele dogomanek pewnie skwapliwie skorzysta z porad ;) ja i banerki? ja nie potarfie ich wstawiac! wlasnie zawsze mi siostra wstawia...[/QUOTE] Mówisz, masz :eviltong: Trzeba: 1) Kliknąć prawym klawiszem myszki w podlinkowany banerek (taki, który jak na niego najedziesz kursorem, to z kursora robi się łapka) i po rozwinięciu się menu, lewym klawiszem myszy kliknąć w [COLOR=purple][B]Kopiuj. [/B] [/COLOR]2) Wejść do [B][COLOR=purple]Ustawienia[/COLOR][/B] - są na samej górze strony, po prawej stronie, przed [COLOR=black]Wyloguj się[/COLOR]. W Ustawieniach większą część strony zajmują subskrypcje, ale po lewej stronie są kolejno od góry: Moje wiadomości, Moje subskrypcje i potem [COLOR=purple][B]Moje ustawienia. [/B][COLOR=black] 3) W "Moje ustawienia" najechać kursorem na [COLOR=purple][B]Edytuj sygnaturę [/B][COLOR=black]i kliknąć lewym klawiszem myszki. Pojawią się dwa pola z Twoimi banerkami w podpisie. Górny, to aktualny wygląd podpisu i dolny, gdzie odbywa się edycja. 4) W polu edycji podpisu ustawić kursor myszy w miejscu, w którym ma być wklejony banerek, kliknąć prawym klawiszem myszy i z otwartego menu wybrać opcję [COLOR=purple][B]Wklej. [/B][COLOR=black]5 [/COLOR][COLOR=black] Aby zobaczyć wygląd podpisu po zmianie, należy kliknąć lewym klawiszem myszy w prostokąt z napisem [COLOR=purple][B]Podgląd sygnatury[/B][/COLOR] - znajduje się po prawej stronie pod oknem edycji sygnatury. Jeśli jest ok, kliknąć lewym klawiszem myszy w prostokąt z napisem [COLOR=purple][B]Zapisz sygnaturę[/B][/COLOR] - na lewo od klawisza podglądu. To wszystko :) [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Spisalam sie chyba dobrze , coooo ? Iskierki powinny sie nazywac iskry ! 10 plag egipskich im nie dorowna w spustoszeniach ktore sieja :eviltong: Ale co tam - Elik wklada rozowe okulary - i szczesliwa z pomyslowosci malych cukiereczkow :evil_lol:[/QUOTE] [CENTER] [SIZE=3][COLOR=purple]Kochana wellington, spisałaś się wprost fenomenalnie[/COLOR][/SIZE] :thumbs::cool2::Rose: [LEFT] Te małe piranie tak wariowały, ani chwili nie ustały w jednym miejscu, że nie sądziłam, że zrobisz zdjęcia tak dobrej jakości. Szkoda, że było zbyt ciemno na sfilmowanie ich popisów. Byłoby co oglądać :) A z tymi okularami, to muszę przyznać Ci rację :) Gorąco pozdrawiam i życzę szczęśliwej adopcji Leonka-Liska :loveu: [/LEFT] [/CENTER] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']No własnie zanim psiaki trafiły do Ciebie namiary były na Basie i tak zostało do teraz. Zaraz zmienię :D[/QUOTE] Dzięki :loveu: I takie też zostały skopiowane na allegro :evil_lol: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Uzupełniłam pierwszy post i wrzuciłam nowe zdjęcia dziewczynek na FB[/QUOTE] Byłam, widziałam i już wiem skąd ten nie znany mi adres e-mail, a podany na allegro jako mój. Taki właśnie podałaś Paulinko w swoim pierwszym poście pod tekstem ogłoszenia :) Czy mogłabyś zmienić na właściwy ? Plizzzz :kiss_2: I na allegro nadal ten sam :( A tak wogóle to czyj to jest adres ? -
[quote name='kora78']...ja tez chce- miec 4 banery! o to chodzilo :)...[/QUOTE] Nie widzę przeciwwskazań :) Wybierz banerki, które chcesz, oby tylko mieściły się w limicie i wklej spobie do awataru. [quote name='kora78']...ja zakochana?? hmm [B]po kilku latach malzenstwa,czy mozna jeszcze byc zakochanym? [/B]...[/QUOTE] Zapeniam Cię, że i po kilkunastu i po kilkudziesięciu latach nadal można kochać :lol:
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']... Bo pewnie nie oddamy malych tak prédko ;ppp Elik ich nie da!...?[/QUOTE] Jasna sprawa. Domek / domki będą prześwietlone od piwnicy, po dach i to przez dwie osoby. Takie osobliwe panienki muszą mieć mega super domek. [quote name='emilia2280']...Elu, te piranie chyba troché urosly, ale trudno mi powiedziec, bo one zawsze wiéksze na zdjéciach wychodzily. Aaaa, czy udalo sié umówic na przeglád weta?[/QUOTE] Mi tym bardziej trudno powiedzieć czy urosły, bo widzę je codziennie, ale może wiesz ile ważyły ? Dropiatka waży teraz 2,480 kg, ale dla rudej brakło wagi :evil_lol: Ważyłam je obie na prośbę wetki, z którą jestem umówiona na jutro, że przyjadę po pastę na robale. Dostanę dwie szczykawy z odpowiednią ilościa pasty. No właśnie odpowiednią, ale ile ma być tego specyfiku, to zależy od wagi ciała, jak wiadomo. Nie mam wagi innej poza wagą w termomiksie (takie urządzenie kuchenne), ale ten waży tylko do 2,7 kg. Dropiatkę zważyłam w koszyczku plastikowym - 2,480 kg, ale na rudej waga się zamknęła :) Czyli rudaska waży ponad 2,7 ale ile dokładnie ? Nie mam koncepcji jak ją zważyć, chyba kupię jutro wagę łazienkową, przyda się. A z wetką to było tak. Zadzwoniłam i jak chciałaś, prosiłam o wizytę domową. Przestraszyła się, że coś poważnego stało się moim psiurkom, ale uspokoiłam ją mówiąc, że moje psiaki w porzo, ale mam na DT dwa szczylki, na których tle, mocno zbzikowana mamuśka kazała mi je odrobaczyć i odpchlić, ale u mnie w domu, żeby nie miały kontaktu z ewentualnymi zarazami. Bardzo mi współczuła z powodu mamuśki wariatki :evil_lol: i powiedziała, że dla psychicznego spokoju mamuśki przyjedzie i je poszczepi, ale zedrze z mamuśki skórę [COLOR=yellow](hi, h,i hi - nieprawda) [/COLOR][COLOR=black]ale odrobaczyć będę mogła sama. Przygotuje mi odpowiednie dawki pasty w szczykawkach, ale mam jej powiedzieć po ile ważą.[/COLOR] No więc będzie prawie tak jak chciałaś :) tzn szczylki nie będą miały kontaktu z gabinetem, ale pani wetka przyjedzie do nich tylko je zaszczepić. Suma sumarum, będzie Cię to taniej kosztowało, tylko ja mam jutro marszrutę do wetki :) Zobacz jak Twoje dzieciątka niszczą moje kamele :mad: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_h2PbYxI4PTo/TVLNSPwPupI/AAAAAAAAB_E/J2lXo-dzL6Y/pict0077.JPG[/IMG]