Jump to content
Dogomania

Zorlis

Members
  • Posts

    399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Zorlis

  1. Będzie więcej? :) No i kiedy następny spacer? Nam pasuje codziennie wieczorkiem...
  2. Arisowi (który w tej chwili leży padnięty i wciąż mokry koło mnie) bardziej spodobała się starsza i bardziej doświadczona niebieska sunia ;) Przepraszamy Scooby'ego za incydent z kijem ^_^ No i do następnego spotkania :)
  3. My też oczywiście ;) Wychodzimy za niecałą godzinkę.
  4. Doczłapiemy się na tą ratajską stronę, chociaż po tej drugiej chyba więcej cienia jest...:roll:
  5. Aris też lubi się bawić, młody jeszcze w końcu ale bywa, że wróci do mnie jak go zawołam :P Trzeba tylko uważać, kiedy psiur kija albo jakiejś nory pilnuje, może powarkiwać ^_^ I tak bywamy nad Wartą codziennie, więc może być nawet i jutro...
  6. Podpisuję się pod powyższym :] A co do dnia to mi wsio jedno w zasadzie...
  7. Nie, to nie jest ten sam pies... Postarzała się troszkę... ;):p
  8. Pozdrawiamy uroczego małego imiennika :) Czym go polerujesz, że się tak błyszczy...? ;)
  9. "Bo dobra trawa nie jest zła ;)" Spacer minął psiakowi głównie na obżeraniu się ;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/311/38f6f4bf0d8276bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/367/b4d3781b71bae15e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/311/6b6b738b30a60887.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/311/2052cbfddac0142f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/367/be843ad4a11f6202.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/311/cea57d93a0a97264.jpg[/IMG] -Tenże kolega chwilę temu pogonił Arisa z zębami, ale co z tego... ;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/311/01da24d261b6cd5f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/311/687efba9c0d71f1b.jpg[/IMG]
  10. Kiedy Aris był jeszcze takich rozmiarów, że mogłam go wsadzić sobie pod pachę (teraz to troszkę abstrakcyjne się wydaje:p ), wchodziłam z nim do sklepu (tylko dwóch plastycznych koło mojego domu, po drodze na skwerek). Nikt nie miał pretensji ;) Dzisiaj jeśli już muszę, to przywiązuję przed sklepem...
  11. A owszem, do zobaczenia :) Przeciętne dziewczę poznasz po nieprzeciętnym psie :P
  12. My chodzimy po stronie starorynkowej, od mostu kr. Jadwigi do Katedry, albo w drugą stronę ;) No meszki to rzeczywiście problem, nietrudno jakiej połknąć czy wciągnąć do nosa XD
  13. Coby ta galeria nie zdechła, następne foty Arisa: -Spojrzenie spod ogona ;P -Tu też Ozzy Tośkowy
  14. Również z pewną nieśmiałością - o jakich godzinkach? ;) Ja chodzę z moim chłopcem (:cool3: ) codziennie w prorach wieczornych (19-20), w weekendy trochę wcześniej (14, 15)
  15. W Poznaniu też mamy psią toaletę - jak na razie w centrum widziałam tylko tą jedną, na rogu Górnej Wildy i Różanej, zaopatrzoną w dwa zdaje się śmietniczki :) No ale gdzie ja tam będę lecieć, skoro mam bliżej nad Wartę, a mój pies nie ma zwyczaju załatwiać się przy poboczu pod byle drzewkiem... :roll:
  16. Witam witam :] Pozdrowienia od Arisa :) Komu to Wika ozorek pokazuje? ;>
  17. No i jeszcze coś z ostatnich dni (Cytadela) :]
  18. Przepraszam, to już nikt nad Wartę nie chodzi...? ;)
  19. Nie inaczej :) I widać kto tu rządzi :P
  20. Mojemu Arisowi uszy stoją odkąd go mam (kupiony w wieku 6 tygodni...), przy ząbkowaniu też trzymały się dzielnie ;) Weci, u których byłam, polecali dawać młodym psiakom fosforan wapnia z mikroelementami (ok. 10 zł za puszkę chyba), zapobiega to m.in. krzywicy i różnym niedoborom.
  21. No to wracamy po dłuuugim bezneciu... TP i takie tam... Wracamy z paroma fotami ze spacerku, na którym spotkaliśmy Tośkę i Ozzy'ego :D
  22. Marta - psiul ma już 7 miesięcy, a z materacyka może i wyrósł, ale nie robi mu to różnicy bo rzadko na nim śpi (zazwyczaj u mnie w pokoju, czasem w kuchni na kafelkach) :)
  23. Nowe foty (o ile kogoś interesują ^^) [IMG]http://images12.fotosik.pl/44/9b1ce9477be44897.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/51/96944499ee10dd7f.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/44/20e8726a378c5872.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/39/496fa38f8a5cfc07.jpg[/IMG]
  24. Boidae - jakby to powiedzieć, coś spacerki ostatnio rzadko kiedy, mimo "umawiania się", dochodzą do skutku... :roll: A mój dzieciak chętnie się wylata, z każdym psiakiem.
  25. No ładnie :] I nie boją się zamoczyć przypadkiem...? Ulubione miejsce mojego kota na spanie to ja (nie wlewając sobie :P ) - jak tylko może, włazi mi na kolana, ramię kiedy leżę itp... Pozdrowienia od Arisa ;)
×
×
  • Create New...