[quote name='maggiejan']Czy myślicie, że byliby chętni na tworzenie domów zastępczych dla psób, gdyby sfinansować koszty żywienia i leczenia? Aby pies mógł czekać na adopcje w kulturalnych, przytulnych warunkach...[/quote]
ale wg mnie umieszczanie w dt zdrowych (w sensie nie wymagających leczenia) czy też w miarę radzących sobie w schronisku psów nie jest dobre, bo pies się przyzwyczaja do człowieka, a potem cierpi rozstanie z nim gdy się znajdzie dom stały...