Jump to content
Dogomania

asiamm

Members
  • Posts

    3257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiamm

  1. co u Nandooooo???
  2. na 1-ej focie zwłoki Dosi, coście jej w tej podróży robiły :evil_lol: Dosieńko, oby każdy schroniskowy psiak tak kończył :)
  3. no i str. 5-a: [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9374/p1ah6.png[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1269/p2tv6.png[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/9307/p3cd1.png[/IMG]
  4. a ten czarny (2gi w II-im rzędzie) to adotowany czy za TM? on taki bojaźliwy był, chował się w budzie strona 4-a: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5259/p1gr0.png[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6049/p2sp6.png[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4535/p3am6.png[/IMG]
  5. dzięki! a ten 1y z I-go rzędu to był w tym rzędzie boksów stojących przodem do wiaty (tam gdzie ten duży gruby podobny do pohalana był kiedyś), tylko że on to w tych boksach bliżej Huzara zaś 3i w I-ym rzędzie to był pod wiatą. a teraz strona 3-a: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8596/p1mz4.png[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2862/p2ov4.png[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3907/p3hq7.png[/IMG]
  6. ok. to teraz strona 2-ga: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7564/p1sb3.png[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/554/p2vj4.png[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/604/p3ar9.png[/IMG] ten na samym dole 1y od lewej to nie Lexus? a ten po prawej od Kamienia to nie ten ze studni co już został adoptowany?
  7. tak, już go wywaliłam. a ten między tym rudym a huskim?
  8. [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6872/p1co1.png[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/1503/p2ln1.png[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/3635/p3gt6.png[/IMG] czy ten obok 'huskego' to nie Wiarus?? (zaraz huszczaka wywalę)
  9. o tą też miałam zapytać, ale w powyższym poście miałam na myśli psa - na zdjęciu wyglądał jak typowy husky może ja zrobię inaczej. skoro nie możesz wejść na stronę Azorka pokopiuję jej fragmenty tutaj i mi powiesz, które psy już nieaktualne ;)
  10. a huskopodobny pies jest tam jeszcze? bo nadal jest na stronie Azorka
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122155"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9112/klusek2zf4bv5.jpg[/IMG][/URL] (można skopiować do 1-go posta, bo tu już druga strona) no i lepsze zdjęcia by się przydały, wygląda na ładnego, niedużego pieska, ale trzeba go też ładnie zaprezentować
  12. [quote name='Rybka_39']Konkretnie to co się nie podoba z tym przytulaniem? [/QUOTE] chodziło o to że tam jest 2 razy "go go" a chyba powinno być "kto go" ;) ale to taki mało istotny szczegół
  13. łojeziuuuu :loveu: cudownie :loveu:
  14. a martwili się, że taki nieciężki przypadek i wszystko z nim dobrze ;)
  15. wiadomo coś więcej? :roll:
  16. oooo! to zmieniać tytuł i dział ;)
  17. o ranyyy :-( od czego to? nie wygląda na pogryzienie
  18. ojejej, jaki fajny :loveu:
  19. o raannnyyy!! :multi: super! :multi: a gdzie ten dom? daleko od Sochaczewa?
  20. [B]Do szelek też jakoś można przypiąć adresówkę.[/B] Nie bagatelizujcie tego! Różne są sytuacje, pies może się wystraszyć czegoś i uciec na oślep. Super że Dosia już w docelowym domku :)
  21. [quote name='Rybka_39']Melduje się. Może być taki tekst: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1705509_grubego_kluska_na_kanape_wezniesz.html[/URL] ?? Bo jeśli tak to zaraz zrobie wiecej ogłoszeń.;)[/quote] W tytule jest bład - powinno być "weźmiesz" a nie "weźniesz", i tu coś nie tak "ktoś go go przytuli" ;) Poza tym nie może luka się wypowie co z tym "transportem na terenie całej Polski" :roll:
  22. widzę właśnie :roll: no nie wiem, ja tylko przekazuję co mi Ziutka powiedziała,a jej Emilka (może to na tvn24)
  23. [B]Ziutka prosiła żebym dała znać na tym wątku, że DZISIAJ NA POLSACIE o 17.15 będzie pokazywana wizyta u EMIR, a o 17.30 na żywo prezentacja psów z EMIRA.[/B]
  24. wiadomo co u Seti? ona taka kruszynka w budzie miała mieszkać...ciekawe jak się bidulka trzyma :roll:
×
×
  • Create New...