[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122155"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9112/klusek2zf4bv5.jpg[/IMG][/URL]
(można skopiować do 1-go posta, bo tu już druga strona)
no i lepsze zdjęcia by się przydały, wygląda na ładnego, niedużego pieska, ale trzeba go też ładnie zaprezentować