może wklejcie te ładniejsze zdjęcia na 1ą stronę zamiast tych kawałkowych?
bannerek:
[url=http://www.dogomania.pl/threads/174947-Sochaczew-Oskar-minAE-A-siAE-ze-A-mierciAE-lub-z-kulami-myA-liwego][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4133/a9c0eab075f6fabfmed.jpg[/IMG][/URL]
może wklejcie te ładniejsze zdjęcia na 1ą stronę zamiast tych kawałkowych?
bannerek:
[url=http://www.dogomania.pl/threads/174947-Sochaczew-Oskar-minAE-A-siAE-ze-A-mierciAE-lub-z-kulami-myA-liwego][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4133/a9c0eab075f6fabfmed.jpg[/IMG][/URL]
może wklejcie te ładniejsze zdjęcia na 1ą stronę zamiast tych kawałkowych?
bannerek:
[url=http://www.dogomania.pl/threads/174947-Sochaczew-Oskar-minAE-A-siAE-ze-A-mierciAE-lub-z-kulami-myA-liwego][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4133/a9c0eab075f6fabfmed.jpg[/IMG][/URL]
malibo prosiła o bannerek dla chłopców więc proszę:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1896/beztytuu1tb.png[/IMG][/URL]