Wiesz nie wiadomo jak pies się zachowa w pociągu :shake: huk, hałas, nowi ludzie :crazyeye: obce miejsca, tłok, ja bym chyba nie polecała na pierwszą drogę pociągu czy autobusu. A co zrobią jak nie będzie chciał wsiąść ?? albo jak będzie chciał na stronę :oops: ?? Łódź jednak jest daleko :-( .
Ale to tylko moje zdanie :oops: