Jump to content
Dogomania

gogunia

Members
  • Posts

    1052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gogunia

  1. [quote name='ß@$!@']Hej! :buzi: :wink: Czadzik to ma końską grzywę :evil_lol::buzi: :wink::evil_lol::multi:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: dzięki ß@$!U;) [quote name='Pianka']Śliczny twój Czadzik:loveu:[/quote] Dziękujemy Pianko za odwiedziny :p [quote name='haska_12']Ale fajne widoki :loveu:[/quote] Dzięki Haska :lol:
  2. [quote name='bGirl']widoki bajka... [SIZE=1]czochrańce [/SIZE] [IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h235/missjessica430/th_6.gif[/IMG] [SIZE=1][SIZE=2]Pozdrawiamy[/SIZE] [SIZE=1][B]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/B][/SIZE] [SIZE=1][B][SIZE=1][IMG]http://i51.photobucket.com/albums/f389/karinas_pix/th_e764798e.gif[/IMG][/SIZE][/B] [IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/quote] Dzięki;) , wyczochram od Ciebie psiaki;) [quote name='marzenna79'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5159/czad5si0.jpg[/IMG][/URL] [I][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Hejka Małgosiu,:multi::loveu: jaką Czadzik ma super grzywę?[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Jak pióropusz.:cool3::cool3::cool3: On jest świetny.[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]A tak przy okazji [/COLOR][/SIZE][/I][SIZE=4][COLOR=yellowgreen][SIZE=5][I][B]dziękuję Małgorzatko kochana za przeróbeczki. :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/SIZE][/COLOR] [I][B][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Gratuluję.Zdolna jesteś.[SIZE=4]Sprawiłaś mi dzisiaj ogromną niespodziankę i przyjemność.:laola::cunao::bigcool::iloveyou:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/I][/SIZE][SIZE=4][COLOR=yellowgreen][SIZE=5][I][B][SIZE=4]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=yellowgreen][SIZE=5][I][B][SIZE=4]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=yellowgreen][SIZE=5][I][B][SIZE=4]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=yellowgreen][SIZE=5][I][B][SIZE=4]Pozdrawiam i ślę całuski dla WAS kochani.:buzi::buzi:[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR][SIZE=5] [/SIZE][/SIZE] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] nie ma za co:oops: , też pozdrawiam:buzi:
  3. Piękne fotki :loveu: :cool3:
  4. śliczne fotki :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Witajj, czekamy na foty z Afryki :cool3:
  6. [quote name='Paulina_mickey']Witam Cie kochana:buzi: Ale piękne widoczki tutaj masz...cudo:loveu:[/quote] Dzięki :oops:
  7. życze mu zeby szybko wyzdrowiał :-( :glaszcze: :calus: A fotka fajna :p
  8. Witam, śliczne zwierzaki :loveu: :loveu: :loveu: Fotki też fajne :cool3:.
  9. [quote name='Samturia']kurcze ale mnie tu dawno nie było... :) wybaczysz mi prawda? super wycieczke mieliście :)[/quote] wybacze...;) :evil_lol: [quote name='nomu']Całkiem tam ładnie, Tyniec powiadasz, musze się tam kiedyś też wybrać :cool3: Czadzik mały wędrownik :loveu:[/quote] To jak się wybierzesz, może wkleisz do swojej Galerii jakieś fotki z Gryfem;) :loveu: [quote name='marzenna79'][IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG] [B][COLOR=yellowgreen][SIZE=7][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG][/SIZE][/COLOR][/B][B][SIZE=5][COLOR=yellowgreen]Witaj Małgosiu wiosennie ![/COLOR][/SIZE][/B][B][COLOR=yellowgreen][SIZE=7][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/2.gif[/IMG][/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=7][COLOR=yellowgreen][SIZE=4]Dzisiaj wiosna nadeszła !!! :multi::multi::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=7] [B][SIZE=7][COLOR=yellowgreen]Pozdrowienia bardzo wiosenne dla Ciebie i czadowego Czadzika.:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1492/qwrastf3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] Dziękujemy marzenno za życzenia wiosenne :loveu: :loveu: :loveu: :multi: [quote name='Elizusiek']to zdjęcie jest świetne :loveu:[/quote] dzięki ;)
  10. [quote name='bGirl'][B][SIZE=3]L[/SIZE][/B]eniuchy [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/Cleo/DSCN1908.jpg[/IMG] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/TEDDY/DSCN1992.jpg[/IMG] Pozdrawiamy [B][SIZE=1]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/SIZE][/B] [B][SIZE=1][IMG]http://i15.photobucket.com/albums/a362/DiscipleshipAcademy/th_spring2.gif[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=1][IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/SIZE][/B][/quote] śliczne fotki !!! :loveu:
  11. Witam ;) , Piekne foteczki !!!:loveu: :loveu: :loveu:
  12. [quote name='marzenna79'][quote name='gogunia'] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7500/skaypz1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7497/jadf7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6928/czadikml7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3575/czad23ym5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3945/czaddddnm5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1492/qwrastf3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4165/vxvxsj2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=darkorchid][SIZE=7]Fotki piękne !!![/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=7][COLOR=darkorchid]Gratuluję !!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [quote name='marzenna79'][B][COLOR=darkorchid][SIZE=4]Witaj Małgosiu, jak zwykle piękne fotki.:loveu::multi:[/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Czadowy Czadzik pięknie się prezentuje.:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Pozdrawiam WAS. :)[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] Dzięki marzenno i też pozdrawiam :loveu: [quote name='Ola_Fasola__']Śliczny , Czadowy piesio :loveu: . A u nas w galerii nowe fotkiii .... :D .[/quote] Dzięki, napewno zajrzymy;) [quote name='justys95'][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/9334/czad8op1.jpg[/IMG] Hehe...Czadzik jest mądry :) Mówiłam, że pojął o co nam chodziło? (z tymi klejnotami) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ten języczek...:evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :p
  13. [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img400.imageshack.us/img400/1623/jaiczadzikxa8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7500/skaypz1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7784/skakaqk3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7497/jadf7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8804/qwertyuiopom2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8893/czadxd9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6928/czadikml7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2762/fotkapy3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/919/czadzikpikniknsyuh1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5186/wierzbykb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8342/ciemneqf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8326/jaczadkj6.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][B]Czadzik z pieskiem:loveu: ;)[/B][/FONT] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3575/czad23ym5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3945/czaddddnm5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1492/qwrastf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4165/vxvxsj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5797/czaddym4.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][B]I już w domku:multi:[/B][/FONT] [/CENTER]
  14. [CENTER]Dziękujemy Marzenno! wygłaskamy go od was! [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Byliśmy z Czadzikiem w Tyńcu[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B]najpierw łabędź:[/B][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6853/czad3ds7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/8413/dz133iq4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9205/labedz2sx4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1875/labdzrs1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][B]A teraz Czadzik[/B][/FONT][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5159/czad5si0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/9260/czad4iq5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/648/czad6lb4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6528/czad1ly1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4070/cad7kr3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]:eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/9334/czad8op1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3495/czad9qc9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7696/czad10eg4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6972/czad11nv3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5691/czad12zx7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/364/czad13vv2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6242/czad14uo8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/4739/czad15co5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4827/czadzdo7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1653/goguniaei8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1038/czadcd7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/921/jaiczadzikyn7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1678/jaiczadzikxm0.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]C.D.N[/B][/COLOR][/CENTER]
  15. [quote name='justys95']Hej Gosia! Dzięki :multi: widziałam cię na jakimś forum, bo czasem przeglądam inne...chyba na psiaki.pl czy coś w tym stylu...:lol: ale nie jestem tam zalogowana...:)[/quote] tak jestem na tym forum;) :lol: a słodycze fajne:loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol:
  16. Hej justys, Niki piękna i spanielek też!!! :loveu:
  17. [CENTER][B][SIZE=3]57.[/SIZE] [/B][/CENTER] [LEFT][B]model: żmiłka i Czadzik[/B] [B]autor: gogunia[/B][/LEFT] [CENTER][B][SIZE=3]"Przyjaciele" [/SIZE][/B] [SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9305/p1010005py1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/CENTER]
  18. [quote name='justys95']Widze, że Czadzik po ostatniej sesyjce zakumał o co chodzi :D tylko raz widać jego klejnoty od przodu...:evil_lol:[/quote] :D:D:D:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='Carolcia']nowe foteczki: [IMG]http://images21.fotosik.pl/75/923618eec961d7af.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/75/bc80283406ae2928.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/48/fd0742a25194c4be.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/125/aba51defc4fba96d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/48/fc42354100573849.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/125/6a20ae39dd1a2336.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/75/fe3f3f457d15b7cd.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/75/95be94e1521bd03a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/75/e67e276f6b4f1a1c.jpg[/IMG][/quote] Witaj Carolcia, foteczki super:loveu: :loveu: :loveu: , Blacky też:p
  20. [quote name='marzenna79'][B][COLOR=black]CUDNY CZADZIK !!!!!!! :) :) :) POZDRAWIAM MAŁGOSIU ! [/COLOR][/B] [B][COLOR=black][IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/COLOR][/B] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3972/czadzowyvx5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3682/dsc07289fdfssmz5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] Dziękujemy i też pozdrawiamy!!!:p [quote name='justys95']Suuuper fotki...:D słodki Czadzik!!! :loveu: To zdjęcia sprzed waszego domciu?? :)[/quote] dzieki ;) :loveu: tak to foteczki z przed naszego domku;) [quote name='haska_12'][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/637/dsc0726622jv8.jpg[/IMG] Jak zwykle czadowy :loveu:[/quote] hi, hi, hi:evil_lol:
  21. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]CZADOWE FOTECZKI:p :[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1622/dsc07253scszy6.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7842/dsc07254czjw1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5/dsc07256fazatf7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3655/dsc072582323qz4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7104/dsc07261bvcri4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/959/dsc0726234mu1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2338/czadzikzpatyczkiemaz2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/637/dsc0726622jv8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/1682/czaduxr4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3972/czadzowyvx5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8703/czadu4go6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9932/dsc07273dzh4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8716/dsc07274weryyco0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img469.imageshack.us/img469/209/dsc0727612ab4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5155/dsc0729112ju5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3682/dsc07289fdfssmz5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2176/portrecikec0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6035/gktk5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3184/dsc07296323go6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7495/dsc07297ddgzs9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3412/dsc07298ggif2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  22. [quote name='marzenna79'][B][COLOR=cyan][SIZE=4]Witaj Małgosiu i Czadziku czadzikowy !!! :multi::loveu:[/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=4][COLOR=cyan]Pozdrawiamy i z okazji [SIZE=5][COLOR=blue]1000 posta [/COLOR][/SIZE]życzymy następnych tysięcy postów.:laola:[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=cyan] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/sukcesgif.gif[/IMG][/quote] Dziekujemy marzenno:p [quote name='haska_12']Ale mnie tu dawno nie było :cool1: A goguni u mnie też! :mad:[/quote] :oops: :oops: napewno niedługo do Ciebie zajrze:cool3: ;) [quote name='justys95']Uff...bo wcześniej mi się tamten 1000 post nie pokazywał....:roll:[/quote] ahaa:-(
  23. Cześć :D, fajnie Mickey z misiem wygląda:cool3: :loveu:
  24. :p ślicze pieseczki :loveu: :loveu: :loveu: i fajna Galeria pozdrawiamy:p :p
  25. [quote name='bGirl'][B]gogunia[/B] czekamy na Ciebie w naszej galerii Pozdrawiamy [SIZE=1][B][SIZE=2]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/SIZE][/B] [IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/SIZE][/quote] zaraz zajrzę do was:lol:
×
×
  • Create New...