-
Posts
1052 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gogunia
-
super fotka: [URL]http://img339.imageshack.us/my.php?image=dscf0019gj3.jpg[/URL]
-
[quote name='ß@$!@']aale super:loveu::loveu::loveu: Czad jest czadowy!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='haska_12']Ajajajajaj.. :loveu: Wszystkie fotki swietne :loveu:[/quote] Dzięki:loveu: :p [quote name='justys95']Piękne :D nowa drukarka czy mi się zdaje? :) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5286/rameczkaczadziorkabm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4319/czadddddddzikkkkuv6.jpg[/IMG][/quote] Nie, drukarka stara, tylko pudełko tam stoi;) :p
-
Hej!, super fotki :cool3:
-
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][SIZE=4]Nowe foteczki:multi: :multi: :multi:[/SIZE][B] [COLOR=olive]:[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5286/rameczkaczadziorkabm7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4856/czadzirekxz7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3792/czadzikczekla8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]zdziwiony Czadzik:loveu: ;) : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4319/czadddddddzikkkkuv6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/520/czadpieknoc1qq6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3086/czadzik2222fq5.jpg[/IMG][/URL] :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: [/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/3223/czadzikpotwrsh2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2500/czadziorzzabawk1kt9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1620/czadziklz4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9153/czadzikvb9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8476/czadpiknocho4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6126/czadzikzespinkta7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/775/czadzikpiknuisiva8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6392/czadzikk2co8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9761/czadzikczekczek2ho9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9411/czachiski22qq1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9643/czadchinski3sg2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4678/czadchiski1xn7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3071/czadfajny2222wu5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/6702/beznazwy1333333sq4.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://imageshack.us"][/URL][/CENTER]
-
Witajcie, już wstałam :D [quote name='nomu']Czeeeść co tam?:D Widze, że Czadzik jak Gryf zarósł na mordce ;) Mamy teraz prawdziwych facetow z bródka :cool3:[/quote] :p :evil_lol:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
gogunia replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Cześc Limonciu:cool3: :multi:! Super ze masz nowego pieska:loveu: sliczny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
super:lol: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1491/zdj281cie001rc8.jpg[/IMG]
-
Czesć Madzik:p:multi:, sliczne foteczki Lori, i fajna Galeria:loveu: :loveu: :loveu:
-
Cześć Samturia:multi: , super zdjęcia i filmiki też:cool3: Basia zrobiła fajną przeróbkę:p
-
[quote name='haska_12']Czesc goguniu :) Dawno mnie tu nie było... przepraszam za nieobecność ;)[/quote] Witajj:calus:
-
[quote name='Xiara']Hej! Co tam u was? :razz:[/quote] Dzięki, ok.:p
-
[quote name='marzenna79'][COLOR=darkorchid][SIZE=3][FONT=Arial Black][B]Witam, wpadłam z rewizytą. :loveu:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=darkorchid]Twój CZADZIK jest na prawdę czadowy. :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=darkorchid]Super ta grzywa....;) ...jak u lwa...:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=darkorchid]Pozdrawiam Cię i wymiziaj od nas Czadzika ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] [COLOR=darkorange][B]Dziękujemy za odwiedziny:multi: :multi: :multi:[/B] [/COLOR]
-
[quote name='Dobcia']Cześć Gogunieczko:lol: Śliczne foteczki zamyślonego Czadzika:loveu:[/quote] Cześć Dobciu, dziękuję za odwiedzinki:multi:
-
[quote name='Xiara']Może jakieś nowe fotki? :cool3:[/quote] Eehh, niestety nie mam narazie:-( Były niedawno:cool3: ;)
-
[quote name='justys95']ach...dopiero teraz zauważyłam :lol: lepiej? :)[/quote] Eee nic sie nie stało :D
-
Cześć:multi:
-
Witajcie Justysy:eviltong: :evil_lol: ;) !
-
[quote name='ß@$!@']Hej Gogunia :p:cool3::cool3:[/quote] [quote name='Xiara']Cześć Goguniu :multi:[/quote] Cześć:p;):)
-
Cześć:), jestem tu pierwszy raz, śliczny Tepulek:loveu:, :-( zyczę mu żeby wyzdrowiał :)
-
[SIZE=4][COLOR=darkslateblue]:multi: Już 100 stronka:multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkslateblue]:smilecol: :new-bday: :BIG: :new-bday: :laola: :beerchug: :beerchug: :popcorn: :drinking:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkslateblue] :cunao: :cunao: :drinka: [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Rul']hejka, dawno nie wpadałam :) . Słodko Czadzik na kocyku wygląda ;* . Dasz jakieś foty koni;)?[/quote] Cześć :), foty koni niedawno były musisz się tylko cofnąć o kilka stron;)
-
[quote name='haska_12'][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8382/p10008522qv8.jpg[/IMG] Świetne zdjęcie!! :multi:[/quote] [quote name='justys95']Ale świetne zdjęcia!!!! :D A te najlepsze (wg. mnie :p) [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6416/czadsuperpies2bq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4589/p10008512is4.jpg[/IMG][/quote] Fajne ze sie podobają:cool3: [quote name='tamiczek']Czadzik jak zwykle olśniewający :loveu: [CENTER][IMG]http://www.fuzzyfaces.com/dographics/horsrul1.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] Witaj tamiczku:multi: , sliczne koniki:loveu: dzięki:loveu:
-
super:cool3: :loveu: [URL="http://img90.imageshack.us/my.php?image=dscf0009bx7.jpg"][/URL]
-
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorange]Jest trochę fotek:cool3: :multi: !!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8861/p10007992zh6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6416/czadsuperpies2bq6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/2334/p10008043js0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7591/p10008092qg2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8925/p10008112hn3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6763/p10008502rk6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4589/p10008512is4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8382/p10008522qv8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
[quote name='haska_12']Czesc gogunia :cool3:[/quote] [quote name='eria']oooo!!! sarenki jak u Dobci!! i też tak blisko! cześć goguniu;)[/quote] Witajcie:multi: [quote name='nomu']Jeeej stado sarenek! Qrcze mi jedynie pary albo pojedyńcze sztuki uda się zawsze zobaczyć ;)[/quote] Dziękujemy za odwiedzinki;) :loveu: Fajnie że Ci się sarenki podobają:lol: [quote name='m0nikaa']no no... :) swietnie sie trzymasz w siodle... dosiad jak trzeba! trenuj dalej, bedzie z ciebie jezdziec !!! :D Pozdrawiam![/quote] dzięki :oops: :p [quote name='Paulina_mickey']witam:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] HEJJ:cool3: :D [quote name='haska_12']Gogunia dawaj jakies fotki, bo galeria ci ucichnie:p[/quote] Niestety nie mam narazie:-( [quote name='ß@$!@']Cześć!:multi:[/quote] czesc :evil_lol: