Jump to content
Dogomania

michalm

Members
  • Posts

    85
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michalm

  1. Wszystko się zgadza co mówisz. W sumie mamy znalezionych/uratowancyh już kilkanaście psów i kotów. Nigdy nie oddaliśmy zwierzęcia do adopcji do niepewnego domu. Łatwiej jest dostać wymarzoną pracę niż sprostać naszym wymaganiom. Również nigdy nie wydaliśmy psa/kota bez kastracji/sterylizacji. adopcjemalamutów się nie odezwały jeszcze
  2. Tak też nam się wydaje, że mógł pobiec za suką. Okolice gdzie go znaleźliśmy sprawdzone i niestety nic :( Będziemy się starać nadal znaleźć właściciela. Jak się nie uda w przeciągu miesiąca to zaczniemy szukać kogoś kto go zaadoptuje, z tym, że wymagania dla takiej osoby mamy bardzo duże. Nie każdy się do tego nadaje pomimo iż wielu osobom się wydaję że są odpowiednie. Póki co go odkarmiamy, pielęgnujemy, dajemy ciepło domu i szukamy.
  3. 3 może 4 lata. Jest bardzo spokojny i pewny siebie. Kastrowany nie był.
  4. Mała aktualizacja. Byliśmy dzisiaj u weta i niestety piesek nie ma czipa. Pani Doktor stwierdziła, ze wygląda na czystego Malamuta bez żadnych domieszek. Piesek umie jeździć samochodem, chodzić na smyczy oraz oglądać telewizję na kanapie. Właściciel też się jeszcze nie znalazł. Szukamy dalej.
  5. Dzięki! Zaraz napiszemy na FB. Staramy się pomagać zwierzakom na tyle na ile możemy. Mamy już w domu 4 psy z czego 3 bardzo duże. Ten nowy rozmiarowo pasuje. Do tego są jeszcze 4 koty. Wszystkie w jakiś sposób uratowane. Jeśli nie znajdziemy jego właściciela lub kogoś o wyjątkowo dobrym sercu to zostanie u nas. Nie będzie to łatwe, bo mamy też psy, które nie akceptują innych, ale jakoś damy radę. Nie jest to dla nasz pierwszy raz.
  6. Jeszcze raz dziękuję. Na OLX zmieniłem, tutaj już nie będę dalej zmieniał. W tytule umieściłem właściwą rasę (typ).
  7. Dzięki! Już napisałem, miejmy nadzieję, że ktoś go szuka.
  8. Racja, dziękuję, fakt bardziej Alaskan Malamute. Jutro z nim pojedziemy do weta i zobaczymy czy ma czipa. Obróżkę ma, ale bez żadnej przywieszki. Póki co dzisiaj siedzi w domu przy kominku i odpoczywa. Kilka dni musiał się błąkać, bo jest trochę wychudzony ale tragedii nie ma. Pierwsza rzecz jaką zrobiłem to sprawdzenie wszystkich możliwych ogłoszeń.
  9. We wtorek 12 grudnia znaleźliśmy psa na drodze w okolicy Karolewa pomiędzy Nakielnicą a Starymi Krasnodębami w województwie łódzkim w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego. Pies, na oko 3 letni o szarym umaszczeniu. Wygląda jak mieszaniec Alaskan Malamute i Owczarek Kaukaski. Z daleka wygląda jak wilk (taki prawdziwy). Błąkał się zagubiony na drodze i wchodził przed nadjeżdżające samochody. Nie był od początku ufny, ale w końcu do nas podszedł i sam wskoczył do samochodu. My mamy już 4 psy, z czego 3 nie przepadają za innymi psami. Ciężko byłoby nam go zatrzymać. Jeżeli jesteś właścicielem tego psa to koniecznie się skontaktuj bo on czeka na Ciebie. Jeśli jesteś dobrą duszą i wiesz jak opiekować się psem i chcesz mu towarzyszyć w tym życiu to też się skontaktuj. Link do OLX Telefon - 500 308 618
×
×
  • Create New...