Jump to content
Dogomania

michalm

Members
  • Posts

    85
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michalm

  1. Przestałem dostawać powiadomienia o nowych odpowiedziach w tym wątku stąd obsuwa czasowa. Bardzo dobry pomysł, już zmienione :) Zapytam :) Ja dostaję zdjęcia co jakiś czas więc niekiedy będę publikował :)
  2. Czuję, że tak będzie :)
  3. @Dusia-Duszka Tacy są. Domino od razu stal się pełnoprawnym członkiem rodziny. Do tego Domino codziennie biega i jeździ na rowerze :)
  4. Finał naprawdę piękny :) Domino teraz ma tak
  5. @Sowa Świetny pomysł! Przekażę go obecnym właścicielom i mam nadzieję że wypali. Dzięki!
  6. Dziękuję @Tyś(ka)! Wygląda na to, że lepiej trafić nie mógł. Jego nowa rodzina jest wspaniała. Mamy że sobą kontakt codziennie.
  7. Podobno przez cały tydzień był głównym tematem w szkole :d
  8. Domino codziennie odprowadza dzieci do szkoły:)
  9. Nareszcie! Wszystko wygląda na to, że tak będzie :). Od ponad 6 lat tak jest nazywany to nie ma sensu zmieniać :)
  10. Domino ma się dobrze. Śpi w domu, mruczy jak go się głaszcze po brzuchu. Wczoraj miał dość zajęty dzień. Biegał, jeździł rowerem i poszedł po dzieci do szkoły :).
  11. Dziękuję, oczywiście. Jutro oczekuję zdjęć, jak dostanę od razu udostępnię :)
  12. Oj tak, jestem przekonany że będzie szczęśliwy! Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i pomoc!
  13. Tak!!!! Właśnie wróciliśmy z Opola już bez Domina. Na dole zdjęcie z nową rodzina. Ta czarną to 11 letnia labka. Domino od razu się ze wszystkimi zaprzyjaźnił. To są wspaniali ludzie i jestem pewien, że będzie mu tam dobrze. Bardzo Ci Joasiu dziękuję za pomoc i wsparcie! Ogłoszenia z olx już usuwam. Dziękuję!
  14. Też się nie mogę doczekać. Dzisiaj mają wypełnić ankietę i jak Bóg da to w piątek wizyta przedadopcyjna. Dam znać Naprawdę jest cudny! Kolejki na razie nie widać ale wystarczy jedna osoba :)
  15. Jest to Pani Natalia i skontaktowała się przez Facebook to nie wiem czy to z tego ogłoszenia. Teraz jednak ludzie widzą ogłoszenia wszędzie, może na olx też widziała. Jutro będę wiedział więcej :)
  16. Dzięki!! Jak będę miał więcej informacji to od razu dam znać.
  17. Aktualizacja: 1. Domino pojawił się również na stronie fundacji Północniaki - http://www.fundacja-polnocniaki.pl/domino/ 2. Jesteśmy w trakcie rozmów z zainteresowanym domem z okolic Opola. Z pierwszej rozmowy wygląda obiecująco, jeszcze zobaczymy jak pójdzie z ankietą i wizytą przedadopcyjną. 3. Kilka zdjęć z dzisiejszej zabawy :)
  18. Nie odezwał się. Telefon miałem cały czas przy sobie i nie widziałem nieznanych połączeń. Moje ogłoszenia też mają wyświetlenia i pobrania numeru jednak telefonów brak :(. Szuakmy dalej i mocno wierzymy, że się uda :)
  19. Na razie brak jakichkolwiek nowych wiadomości. Dodałem nowe ogłoszenie na Poznań. Nazwałem go jednak zywczajnie Domino i zostało zaakceptowane https://www.olx.pl/oferta/domino-piekny-alaskan-malamute-do-adopcji-CID103-IDrI0rL.html
  20. Dziękuję, wygląda super!
  21. Dziękuję, ja dopiero wieczorem zrobię, bo z telefonu nie wygodnie.
  22. Niestety jeszcze nam się nie udało. Mieliśmy niezaplanowany wyjazd, a chce być na miejscu jak będzie dochodził do siebie. Może uda się w tym tygodniu.
  23. Tak, wiem o zdjęciach, zmienię im trochę rozmiar I jest przytnę inaczej. Shadow brzmi świetnie. Ja dam Wolfik.
  24. Dzięki, ja na Gdańsk i może Poznań.
×
×
  • Create New...