michalm
Members-
Posts
85 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by michalm
-
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Przestałem dostawać powiadomienia o nowych odpowiedziach w tym wątku stąd obsuwa czasowa. Bardzo dobry pomysł, już zmienione :) Zapytam :) Ja dostaję zdjęcia co jakiś czas więc niekiedy będę publikował :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Czuję, że tak będzie :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
@Dusia-Duszka Tacy są. Domino od razu stal się pełnoprawnym członkiem rodziny. Do tego Domino codziennie biega i jeździ na rowerze :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
-
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
@Sowa Świetny pomysł! Przekażę go obecnym właścicielom i mam nadzieję że wypali. Dzięki! -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dziękuję @Tyś(ka)! Wygląda na to, że lepiej trafić nie mógł. Jego nowa rodzina jest wspaniała. Mamy że sobą kontakt codziennie. -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Podobno przez cały tydzień był głównym tematem w szkole :d -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
-
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Nareszcie! Wszystko wygląda na to, że tak będzie :). Od ponad 6 lat tak jest nazywany to nie ma sensu zmieniać :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Domino ma się dobrze. Śpi w domu, mruczy jak go się głaszcze po brzuchu. Wczoraj miał dość zajęty dzień. Biegał, jeździł rowerem i poszedł po dzieci do szkoły :). -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, oczywiście. Jutro oczekuję zdjęć, jak dostanę od razu udostępnię :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Oj tak, jestem przekonany że będzie szczęśliwy! Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i pomoc! -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Tak!!!! Właśnie wróciliśmy z Opola już bez Domina. Na dole zdjęcie z nową rodzina. Ta czarną to 11 letnia labka. Domino od razu się ze wszystkimi zaprzyjaźnił. To są wspaniali ludzie i jestem pewien, że będzie mu tam dobrze. Bardzo Ci Joasiu dziękuję za pomoc i wsparcie! Ogłoszenia z olx już usuwam. Dziękuję! -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Też się nie mogę doczekać. Dzisiaj mają wypełnić ankietę i jak Bóg da to w piątek wizyta przedadopcyjna. Dam znać Naprawdę jest cudny! Kolejki na razie nie widać ale wystarczy jedna osoba :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Jest to Pani Natalia i skontaktowała się przez Facebook to nie wiem czy to z tego ogłoszenia. Teraz jednak ludzie widzą ogłoszenia wszędzie, może na olx też widziała. Jutro będę wiedział więcej :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dzięki!! Jak będę miał więcej informacji to od razu dam znać. -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Aktualizacja: 1. Domino pojawił się również na stronie fundacji Północniaki - http://www.fundacja-polnocniaki.pl/domino/ 2. Jesteśmy w trakcie rozmów z zainteresowanym domem z okolic Opola. Z pierwszej rozmowy wygląda obiecująco, jeszcze zobaczymy jak pójdzie z ankietą i wizytą przedadopcyjną. 3. Kilka zdjęć z dzisiejszej zabawy :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Nie odezwał się. Telefon miałem cały czas przy sobie i nie widziałem nieznanych połączeń. Moje ogłoszenia też mają wyświetlenia i pobrania numeru jednak telefonów brak :(. Szuakmy dalej i mocno wierzymy, że się uda :) -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Na razie brak jakichkolwiek nowych wiadomości. Dodałem nowe ogłoszenie na Poznań. Nazwałem go jednak zywczajnie Domino i zostało zaakceptowane https://www.olx.pl/oferta/domino-piekny-alaskan-malamute-do-adopcji-CID103-IDrI0rL.html -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dam znać na pewno. -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, wygląda super! -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, ja dopiero wieczorem zrobię, bo z telefonu nie wygodnie. -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Niestety jeszcze nam się nie udało. Mieliśmy niezaplanowany wyjazd, a chce być na miejscu jak będzie dochodził do siebie. Może uda się w tym tygodniu. -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Tak, wiem o zdjęciach, zmienię im trochę rozmiar I jest przytnę inaczej. Shadow brzmi świetnie. Ja dam Wolfik. -
Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
michalm replied to michalm's topic in Już w nowym domu
Dzięki, ja na Gdańsk i może Poznań.