Jump to content
Dogomania

Gosc2018

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gosc2018's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Pies jest zachipowany
  2. Ktoś ze znajomych wziął ją do siebie do domu z ogrodem dlatego nic nie pisałam bo nie było sensu. Dziękuję za zainteresowanie. Pies ma sie dobrze. Dogadalam sie ze znajomymi ze co miesiąc będę dawała im na jedzenie dla psa oraz opłacala weterynarza
  3. Próbowałam znaleźć jej normalny dom. Nikt jej nie chce bo albo już mają zwierzęta albo dzieci albo uważają że jest już za stara. Na razie z behawiorystawidziałam się raz. Powiedział mi że nie ustawi psa i nie pomoże mi póki nie ma dziecka. Ale nie jestem w stanie zaryzykować. Jeśli któregoś dnia stanie się tragedia będziemy sobie pluć w brodę ze wiedzieliśmy ze tak może sie stać. Pani behawiorystka na ten moment stwierdziła agresję wobec innych psów.
  4. Witam.jestem z Poznania i od prawie 10 lat jestem właścicielką suczki Nelly. Nelly mieszkając u moich rodziców przez 8 lat nie miała za dobrego życia. Po skończeniu pełnoletności wzięłam ja do siebie przy pierwszej możliwej okazji. Nelly w wyniku zazdrości nie raz wykazywała agresję i zazdrość. Nie tylko wobec innych zwierząt Ale ostatnimi czasy również wobec dzieci. Gdy wyjechaliśmy na wakacje zostawiłam ją u siostry na kilka dni. Wszystko było dobrze dopóki Nelly nie przyzwyczaiła się do nowego miejsca. Wtedy ruszyła na dziecko małe gdy to tylko znalazło się przy mamie. Byliśmy z nią u weterynarza który potwierdził ze to zachowanie jest wynikiem zazdrości. Stąd też moje pytanie.Ponieważ nie mamy komu jej oddać oraz obawiamy się że po przyjściu dziecka na świat (jestem w 7 miesiącu ciąży) stanie się tragedia chcielibyśmy ja przekazać w czyjejś dobre ręce. Nie chcemy by trafiła do schroniska, ponieważ jesteśmy świadomi ze w jej wieku już nikt jej stamtąd nie weźmie. Ludzie pomóżcie!!!! Proszę :)
×
×
  • Create New...