widzę, że konkurencja dla Świerkocina rośnie:lol:. Jak u Ciebie pięknie, chyba się wybiorę w któryś dzień, rozmarzyłam się po tych fotkach.
Wyślę Ci meilem stronę , z której ja korzystam przy wstawianiu zdjęć, też mnie na forum próbowali nauczyć przez 2 lata, w końcu miau- forumowiczom się udało.
Ale na szczęście w tych sprawach jeszcze jestem mądrzejsza od swoich dzieci- bo w innych już nie:oops:. Młodzież sobie lepiej radzi od średniaków, żeby nie powiedzieć inaczej:roll:.
Trzymam kciuki.