-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]To byla moja pierwsza wizyta w wegrowskim schronie. Powiem Wam,że trochę obawiałam się tego co tam zastanę...:roll: [/FONT] [FONT=Verdana]No cóż, generalnie to bida piszczy,ze hej ALE...pieski jak na te warunki są w niezłej kondycji.[/FONT] [FONT=Verdana]Widziałam czysciutkie psy z lsniaca sierscia. Oczywiście są i łyse bidy ze świerzbem, są wystraszone psiny (ciągle widzę te przerażone oczy np. Żanety –podobno obrazila sie na wszystkich po tym jak zabrano jej Nutke) zapewne skrzywdzone kiedyś przez człowieka. I to ich nadstawianie sie pod siatkę,zeby tylko jakaś ludzka ręka ich dotknęła...:placz: [/FONT] [FONT=Verdana]Jedno jest pewne – Pani Jadzia i Pani Jola mają serce dla zwierząt- i to nie podlega najmniejszej dyskusji. Wystarczy spojrzec tylko na pełnię szczęścia któregoś z psów gdy Panie do nich podchodzą. Sami wiecie zapewne, jak witają Was Wasze psy w momencie otwierania drzwi-[/FONT] [FONT=Verdana]właśnie taki obraz widziałam w wegrowskim schronie. I to mi dodaje powera :loveu: [/FONT] [FONT=Verdana]Czy ktoś ma podobne odczucia???[/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro, wrzuc mi plizzz na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wklajac mnie juz Imanca nauczyla :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dzien dobry! Melduję się i ja. Mam kilka zdjec do wstawienia po wegrowskiej wizytacji, ale za duzej rozdzielczosci:roll: Imanca, pomozecie???:razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jutro z Olga przed wizyta w schronie zrobimy rozeznanie w warszawskich ofertach bud. Przedyskutujemy sprawe w Wegrowie i ruszamy z dzialaniami z kopyta Cioteczki:razz: Aniu, przed Twoim samochodzikiem coraz trudniejsze zadania :evil_lol: Oby tak dalej:lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Czy ktos ma tel do Marie? Pewnie jest chora i sie nie uaktywnia, a pudelka mialy byc kolo wtorku :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Imanca, zainwestuj troche czasu we mnie i pyslij mi na pw instrukcje do wklejania. No musze sie przeciez nauczyc:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Te na zdjeciu to wlasnie te budy z Wwy z traktu lubelskiego -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro, te warszawskie budy ja przejmuje. Juz dzwonilam na Trakt Lubelski - i podoba mi sie wstepnie: -mam zdjecie(pan mi wyslal w ciagu 1 minuty!) -komu wyslac do wklejenia tu?Ja nie umiem:shake: -obecnie maja na placu 8 bud tylko (rozne) - moga zrobic na zamowienie otwierane dachy(free) -realizacja zamowienia 14 dni ( w realu moze byc 10) -TRANSPORT do WEGROWA wiekszej partii (mowilam o 20) GRATIS! -moze pan zejdzie z cen - ocieplane: mala 265 pln, srednia 375pln duza 420 Co Wy na to?:cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No jestem (mam dostep tylko w pracy:evil_lol: ). Sluchajcie - jak sobie tak rano przyswajam informacje, ktore"splodziliscie" wczoraj wieczorem to dochodze do wniosku, ze bedziemy ĆWIARAMI do kwadratu, jeżeli zmarnujemy TYLE propozycji sponsorow. Na sobotnim walnym zgromadzeniu MUSIMY zalatwic temat BUD :mad: . Z tymi krokusami to Olga ma niestety rację. Moja opinia jest taka: stolarz z Wegrowa jest za wolny (no chyba ze juz zrobil te budy:roll: ). Jezeli mamy rozwazac jakiekolwiek inne zrodla to jestem za Siedlcami - Wwa (Miedzylesie czy Trakt Lubelski) tylko pod warunkiem gratisowego transportu. Moge sprawdzic ten Trakt i Miedzylesie, ale na budach sie nie znam :oops: -
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
Mośka replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Umka, trzymaj sie dzielnie!!! Yoszi sie znajdzie!!!!!!! -
Mona, gdzie jest to serce co Cie pokocha???
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No faktycznie Gallegro -dziś jesteś oszałamiający :evil_lol: Super z ta firma z Siedlcami, bo ja juz przestalam wierzyc w tego stolarza ( i to nie tylko przez ten ślub ;) ). Musimy oszacować ile bud potrzebujemy "na już" - zadałam takie pytanie Osiolkowi,ale ona odpowiedziala, że ze 100 chyba. Nie bylam jeszcze w schronie, ale mam cichą nadzieję, że to trochę przesadzona liczba :crazyeye: Poza tym wielkosc zamowienia zależy od kasy,ktorej jeszcze nie mamy:shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro - o takie cos wlasnie chodzi. Zadziwiasz mnie- jak na faceta to w mig łapiesz :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia, wydaje mi sie że to za sztywne. Przydaloby sie cos miekkiego ale grubego, taka tkana faktura. Niektore psy moga sie bac, owszem, moj zawsze 1-2 pierwsze zrywa i drze, ale potem juz godzi sie z zamykaniem mu okna na świat :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Spiesze z info, ze palety/deski (tak do konca to ja nie wiem co to bedzie) mają dotrzec w tym tygodniu do Wegrowa (wczoraj rozmawialam z Ola Z.). Marie, co z kartonikami? Bo juz przebieramy nogami, zeby ruszyc z tą zbiorka na BUDY. Nie podoba mi sie tempo tego stolarza, Gallegro -wierze w Twoje zdolnosci perswazji :evil_lol: Zimno juz w nocy,ze hej - Cioteczki ja z takim przemysleniem: moze wykombinowaly bysmy naszym psinom (w tzw. miedzyczasie) jakies zaslonki na otwory w budach? Ktora ma jakies doswiadczenie w tym temacie, co sie nada? Nie moze przepuszczac wiatru. :cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Osiołku, co do bud - oprocz tego , ze zbieramy materialy na budy "wlasnym sumptem", ktore dowiezione zostana do Wegrowa - to planujemy jeszcze taka mala akcje w ekskluzywnych 5 sklepach - i liczymy ze sie uzbiera pokazna kwota ( mam nadzieje,ze puszki stana juz w tym tygodniu) z przeznaczeniem wlasnie na BUDY.:razz: Martwi mnie tylko, ze to wszystko tak wlecze sie w czasie, a w nocy juz temperatura dochodzi do 0 C :shake: A tak realnie - kto wie ile bud jest potrzebnych od zaraz? -
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
Mośka replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A mozeby tak ktos w Bransku przesledzil ogloszenia w lokalnych gazetach o sprzedazy "rasowych" szczeniakow i podstepem sprawdzil tych pseudohodowcow??? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No wlasnie cioteczki, cel juz mamy (a ja myslalam,ze to tylko takie pobozne zyczenia)! Dlatego popieram podniesiony tu niedawno temat- zadnych inwestycji w prowizorki, MUSI sie z ta ziemia cos w koncu wykroic:mad: Aniu W - gratuluje dzieciaczkow :evil_lol: -
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
Mośka replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyslalam prosbe o zamieszczenie ogloszenia na: www.psy.warszawa.pl MUSI sie znaleźć!!!!! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zapomnialam dodac- dostalam przeterminowane witaminy dla psow ze sklepu zoologicznego w Falenicy.Nawet sporo tego :lol: Ale tak przy okazji mialam przemyslenia - a mozeby tak uderzyc do hurtowni spozywczych w kwestiach przeterminowanych makaronow, ryzu, itp.? Przerabialyscie juz ten temat? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oj Cioteczki!Ile stron przez weekend przybylo:crazyeye: Nie zagladalam tu 2 dni(mam net tylko w pracy), a tu juz imprezka w schronie sie kroi, Ania W wszystkie fanty za chwile rozprowadzi:lol: Sprobuje do Was dolaczyc w Wegrowie, ale na razie to patykiem na wodzie pisane (pewne kwestie musze ustalic z Mezem:razz: ). Folen, co to za tymczas u Ciebie? Wysylam Ci pare zeta na AFN z dopiskiem: "Wegrow-kojec tymczasowy". -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ufff, i ja odetchnelam, bo drzaźnil mnie ten temat barakowozu, co to juz byl "podarowany schronisku", a stal 8 km dalej...;) To teraz wypytajcie Pani Jadzi czy te wykladzinowe kwadraty(co zawiozla Olga z Ania W) nadaja sie do wylozenia podlogi w baraku i czy organizowac ich wiecej:razz: No nie bede zapeszc, ale jak widac powolutku powolutku dogomaniacka machina poszla w ruch i.... nie ma dla nas rzeczy niemozliwych:evil_lol: -
Spokojny i cichy Oluś o 21 pojechał do nowego domku :)
Mośka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Gamoniu, Nutke, Nutke jako substytut Olusia im proponuj:cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Marie,ja tylko z 1 info dla Ciebie zeby nie opozniac - Ola Z., dla ktorej robimy te 5 pudelek uparla sie,ze juz wszyscy Jej znajomi wiedza, ze beda zbierac na BUDY -i prosi, zeby zamiast tekstu "Odwroc,prosze,pudelko" na froncie napisac wołami "ZBIERAMY NA BUDY!!!" . Reszta pudelka juz bez zmian. Mozesz zlecic druk 5 sztuk, okienko nie potrzebne, wykorzystaj to miejsce na ten tekst z budami. Sorki, ze ciagle mące- ale to juz wszystko:roll: Jak uzasadnila Ola Z. - nie chce mieszac znajomym w glowach, ze mozna wplacic jakas mala kwote na karme na przyklad. Postawila im poprzeczke wysoko - maja zebrac na BUDY ok. 10 000 zl:evil_lol: Mam nadzieję, ze im sie to uda :cool3: Co do stojaka - no teraz to i slepy by zrozumial o co chodzi :evil_lol: W tym momencie ja odpuszczam temat tych KARESOWYCH cegielek w kontekscie akcji Oli Z., bo ona uparla sie tylko na te BUDY. Ale pomysl jest super i mozna to robic, tylko nie wiem gdzie sie to porozstawia.Temat juz zostawiam innym do przemyslenia. REasumujac - moje zamowienie to: 5 pudelek + kilka kalendarzykow z kontem schroniska. Marie, daj mi znac kiedy to bedzie do odbioru i gdzie.Dzieki za Twoj wklad:loveu: