-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Mam chyba dobre wieści :roll: tfu tfu, boję się, żeby nie zapeszyć. Sprawa adopcji SUNI rozstrzygnie się do czwartku. Jest chętny domek, brakuje jeszcze akceptacji 1 członka rodziny, który dojedzie do czwartku i się wypowie. Mam nadzieję, że to już czysta formalność ;) Na razie nic nie zdejmujmy (allegro, ogłoszenia -robiłam suni) i... trzymajmy kciuki! W imieniu Joanny bardzo dziękuję Wam za pomoc. A tak na marginesie - w tym przypadku SUNIA nie jest EUROsierotą lecz... POWOŁANIE sierotą, wiecie co mam na myśli... Oczywiście podam info w piątek. Mam nadzieję, że to na które czekamy :roll:
-
Wiesz co? Wg mnie to 2 różne sunie :roll: na tych zdjęciach. Ta na rękach ma inne uszy, jest drobniejsza i nie ma bialego krawacika. Sprobuje sie dowiedziec jakie szczeniaki jeszcze są. WIem ,ze na pewno Ksenia.
-
[quote name='GoskaGoska']A mamy pytanie bo ze strony Emira zniknęła ruda sunie szczeniak - co się z nią stało?[/quote] Masz na myśli, że zniknęła z działu zwierzaki? A możesz mi tu wrzucic jej fotkę lub link do jej ogloszenia? Spróbuję się czegoś dowiedzieć. Ania, jeśli w allegro nie wspomniane, że DREDEK jest kastrowany, to zapewne nie jest, prawda?
-
Cioteczki -tyle dobrych wieści :loveu: Domy jeszcze znalazły: PARIA BIAŁKA GRETA GIGI TO nie przypadek - to efekt pospolitego ruszenia z ogłoszeniami :loveu: DZIEKUJEMY:loveu::loveu::loveu:
-
A ja dorzucę kilka fotek SUNI. To naprawdę piękny i bezproblemowy pies. [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5345/suniapz9.jpg[/IMG] A tu w całej okazałości. Wysokość w kłębie ok. 50 cm: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1176/calacf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/1885/p1050127tn5.jpg[/IMG]
-
[Warszawa] MASUMI - piękny AKITA u EMIR-a MA SWÓJ DOM!
Mośka replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Można się cieszyć :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Masumi trafił do bardzo dobrego domu z ogrodem na Ursynowie. TO na razie info nieoficjalne, wieczorem pojawi się wpis na stronie EMIRA. Na razie nie dzwoncie do EMIRA ;-) -
Jesooooooooooooooo:laola::laola::popcorn::cunao::cunao::cunao: MASUMI poszedł do domu z ogrodem na Ursynowie!!!!!!!!!!!!! To na razie info nieoficjalne, wkrótce pojawi się odpowiedni komunikat na stronie EMIRA. Tyle czekał.... ALE się CIESZĘ!!!!!!!!!!!!
-
Z rana biorę się za aktualizację ;) Fusica -to my Tobie dziękujemy za "cynk". I trzymamy kciuki ;)
-
Ło matko, nie mogę się wyrobić . Za chwile się biorę za lans chłopaków ;)
-
Dzięki Fusica! Ania-wrzuc mi na PW Twoje typy, a ja wstawię na podany wątek.
-
u la la ! :crazyeye:
-
Już aktualizuję ;) Ze względów technicznych zrobiłam małe przegrupowania. Teraz wszystkie aktualne info w poscie 2 i 1.
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No i się udało!!!!!:multi::multi::multi: ZMYSŁ i wszyscy wspierający EMIRA- DZIĘKUJEMY :loveu::loveu::loveu: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Mośka replied to emilia2280's topic in Schroniska
Porozmawiam z sąsiadką. Ma pustą budę i kawalek podworka. Do domu na pewno się nie zgodzi... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Mośka replied to emilia2280's topic in Schroniska
Cos wiecej wiadomo o suni (agresja, inne psy) ? moze mieszkac na dworzu w budzie? -
Jeżeli ANia nie ma żadnych typów "na cito", to lecimy po kolei ;) Idę aktualizować 1szy post. Rybka :loveu::loveu::loveu: Trzymamy kciuki ! MAM PROBLEM TECHNICZNY: nie mogę już dodawać więcej znaków do 1szego postu, bo wykorzystałam max możliwych znaków. Ktoś ma pomysł co mogę zrobić, zeby jednak aktualizować?
-
To i tak bardzo dużo dla nas znaczy ;)
-
Ania, wypowiedz się jak z allegro? Czy Baffi może wystawiać ? GOska - super! Prosze Was o jedno, wznawiajcie Wasze ogłoszenia, jak wygasają, OK ?
-
MAM dobre wieści ;): KATJA i KIRKE pojechały w weekend do domów :multi::multi::multi:' Kroi się też dom dla GROSA, ale żeby nie zapeszać - na razie trzymajmy kciuki. Linki do allegro zaktualizowane, ogłoszenia również. Ania, nie wiesz - GERDA pojechala do domu?
-
Pewnie! Przyda się do malowania buziek!
-
Black Velvet, ofiara Krężela. Ma dom na zawsze!
Mośka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana]Zanosi się na piękny weekend, będziecie zapewne na spacerach, w różnych miejscach.[/FONT] [FONT=Verdana]Bardzo Was proszę – wydrukujcie choć 1 plakat EMIROWEGO psa do adopcji i powieście w swojej okolicy.[/FONT] [FONT=Verdana]Psiaki w Krężelu nadal czekają na miejsce w Emirze.[/FONT] [FONT=Verdana]Plakaty są śliczne (dostosowane do drukarek kolorowych i czarno-białych). Cioteczki stworzyły takie cudeńka,[/FONT][FONT=Verdana]grzechem by było, gdyby nie ujrzały światła dziennego. Oto przykład:[/FONT] [IMG]http://images6.fotosik.pl/282/078d741b2f07a111.jpg[/IMG] [FONT=Verdana]Poniżej linki do plakatów psów do adopcji:[/FONT] [FONT=Verdana]ALMA:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.sendspace.pl/file/y7QOR9XT/"][COLOR=windowtext][B]http://www.sendspace.pl/file/y7QOR9XT/[/B][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]ARGOS:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-czarny.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-czarny.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-kolor.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-kolor.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]ATENA:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-czarny.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-czarny.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-kolor.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-kolor.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]GAJDA:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.sendspace.pl/file/T89p4FWp/"][COLOR=windowtext]http://www.sendspace.pl/file/T89p4FWp/[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]GORDON:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.sendspace.pl/file/6EQfYLVP"][COLOR=windowtext]http://www.sendspace.pl/file/6EQfYLVP[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]KIRKE:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.sendspace.pl/file/N2lJoIkQ/"][COLOR=windowtext]http://www.sendspace.pl/file/N2lJoIkQ/[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]MASUMI:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://img261.imageshack.us/img261/4311/masumifw7.jpg"][COLOR=windowtext]http://img261.imageshack.us/img261/4311/masumifw7.jpg[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]NEWA:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.sendspace.pl/file/vCcWPpPh/"][COLOR=windowtext][B]http://www.sendspace.pl/file/vCcWPpPh/[/B][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]SARI:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-czarny.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-czarny.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-kolor.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-kolor.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]TRAPA: [/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-czarny.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-czarny.doc[/COLOR][/URL][/FONT][FONT=Verdana][URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-kolor.doc"][COLOR=windowtext]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-kolor.doc[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana]ZORBA:[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.sendspace.pl/file/oo4YOu1H/"][COLOR=windowtext]http://www.sendspace.pl/file/oo4YOu1H/[/COLOR][/URL][/FONT] [I][FONT=Verdana][B][I]Baaardzo dziękujemy!!![/I][/B][/FONT][/I] [I][FONT=Verdana][B][I]Zaś osoby cierpiące na nadmiar czasu i bezsenność zapraszam do ogłaszania psiaków:[/I][/B][/FONT][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120677&page=15"][COLOR=#800080][FONT=Verdana][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120677&page=15[/B][/FONT][/COLOR][/URL] -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Mośka replied to emilia2280's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Zanosi się na piękny weekend, będziecie zapewne na spacerach, w różnych miejscach.[/FONT] [FONT=Verdana]Bardzo Was proszę – wydrukujcie choć 1 plakat EMIROWEGO psa do adopcji i powieście w swojej okolicy. [/FONT][FONT=Verdana]Psiaki w Krężelu nadal czekają na miejsce w Emirze.[/FONT] [FONT=Verdana]Plakaty są śliczne (dostosowane do drukarek kolorowych i czarno-białych). Cioteczki stworzyły takie cudeńka, [/FONT][FONT=Verdana]grzechem by było, gdyby nie ujrzały światła dziennego. Oto przykład:[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Poniżej linki do plakatów psów do adopcji:[/FONT] [FONT=Verdana]ALMA:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.sendspace.pl/file/y7QOR9XT/[/FONT] [FONT=Verdana]ARGOS:[/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-czarny.doc[/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-kolor.doc[/FONT] [FONT=Verdana]ATENA:[/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-czarny.doc[/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-kolor.doc[/FONT] [FONT=Verdana]GAJDA:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.sendspace.pl/file/T89p4FWp/[/FONT] [FONT=Verdana]GORDON:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.sendspace.pl/file/6EQfYLVP[/FONT] [FONT=Verdana]KIRKE:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.sendspace.pl/file/N2lJoIkQ/[/FONT] [FONT=Verdana]MASUMI:[/FONT] [FONT=Verdana]http://img261.imageshack.us/img261/4311/masumifw7.jpg[/FONT] [FONT=Verdana]NEWA:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.sendspace.pl/file/vCcWPpPh/[/FONT] [FONT=Verdana]SARI:[/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-czarny.doc[/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-kolor.doc[/FONT] [FONT=Verdana]TRAPA: [/FONT] [FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-czarny.doc[/FONT][FONT=Verdana]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-kolor.doc[/FONT] [FONT=Verdana]ZORBA:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.sendspace.pl/file/oo4YOu1H/[/FONT] [FONT=Verdana]Baaardzo dziękujemy!!! :loveu:[/FONT] [FONT=Verdana]Zaś osoby cierpiące na nadmiar czasu i bezsenność zapraszam do ogłaszania psiaków:[/FONT] [FONT=Verdana]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120677&page=15[/FONT] -
Ania, podpowiedz Isadorze, którym robić plakacik "na już" ( zerknij na 1szy post- jest aktualny, niektóre psy już plakaty mają). Szykuje się piękna pogoda w weekend. Liczę na adopcje :roll:
-
Isadora, czy ja coś robię nie tak czy może mam żle ustawione drukarki? plakat ALMY drukuje mi się nieczytelny :roll: ( rozmazana czcionka)
-
Black Velvet, ofiara Krężela. Ma dom na zawsze!
Mośka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Jego skóra napewno wymaga jeszcze leczenia i preparatów. :roll: