Jump to content
Dogomania

saga_86

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by saga_86

  1. Chętna na Stellę zadzwoniłą nie wiedzieć czemu do erki:cool3: Może coś z tego wyjdzie?
  2. O dopiero teraz widzę nowe wieści o Kumpelku:loveu: Jak dobrze czytać takie posty:lol:
  3. Petula przypomnji się na pierwszej stronie:razz:
  4. Blondi gdzie domek dla ciebie?:shake:
  5. Oj to pewnie przez ten charakterek,,,,,,,,,,
  6. Sosnowiec to za daleko dla szczeniaka [EMAIL="[email protected]"]Koksy? [/EMAIL]W razie potrzeby zostawiam email [email][email protected][/email]
  7. To Anashar pierwszy dopatrzył sie w Ingrid ONka,żeby nie było na mnie:eviltong:
  8. Jak sie miewa Leśna?
  9. Na działce do piłeczki nie pozwalała jej nawet siędotknąć Giza. Może jakiś uraz psychiczny miała:eviltong: A zabawy z piłecką są najfajniejsze na świecie, zwłaszcza z taką która piszczy:loveu:
  10. Wymarzone zakończenie takiej historii:loveu: :lol:
  11. Myślę, sugarr,że wolny tymczas zawsze się przyda:cool3: :loveu: Erka na pewno coś wymyśli;) Taniou chodziło mi o 2 szczeniaki mi x sznaucerka, kóre były u Mai w Starachowicach:cool3:
  12. To ja już nic nie rozumiem:lol: :eviltong:
  13. Nie ma chętnych na szczeniaka??????:shake:
  14. Wow wielkie dzięki za ekspresowe tempo działania:loveu: JUż dopisuje na allegro,że wktórce sterylka. A ten Gaj to jest blisko Poznania tak?
  15. weszka w expresowym tempie znalazły ponoć wspólny domek w Starachowicach:loveu: A jak można było zrezygnować z pręguski przecież to wcielenie piękna:crazyeye:
  16. weszka Majaa ze Starachowic pisała na którymś wątku,że mają teraz szczeniaki chyba 4-5 tyg [B]mix sznaucerka mini znalezione w reklamówce wyrzucone gdzieś[/B]:cool3: Pamietaj o nich pliz!
  17. Nawet nie wiecie jak się cieszę,że Brodzia jest już bezpieczna:loveu: :multi: :multi: Czy czeka ja tu sterylka aborcyjna? Mozna prosić o jakieś dodatkowe info odnośnie charakteru?
  18. [URL="javascript:oknoAdresat('napisz.html?to=mario019%40tlen.pl',10,10,650,540,1);"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/URL] się pyta czy byłby możliwy dowóz suni do Katowic???
  19. Wreszcie coś ruszyło, teraz pójdzie lawina nowych domków zobaczycie!:multi: :multi: :multi:
  20. Zmieniłam chociaż tytuł allegro na mix owczarka niemieckiego, jakbym chciała ją widzieć wreszcie w nowym domku:roll:
  21. A Maska cały czas bez domku:shake:
×
×
  • Create New...