-
Posts
3015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Franca81
-
Oj dawno mnie nie było a tu takie wiadomości! Cieszę się bardzo z wyników badań serca! :kiss_2: Gratuluję wyników! Milo wyrósł na potężnego boksia. Do schrupania chłopaki!
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Franca81 replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Trochę mnie nie było a tu nowe forum. :pissed: Odnaleźć się nie mogę. Gdzie moje subskrypcje! :motz: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Franca81 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ależ odważniak! -
[quote name='Kaaasia']A jak by ci się brzydka trafiła :shake:.[/QUOTE] A to taka wredna jesteś? Sama swojego byś topiła a mi tylko zamęt wprowadzasz. :mad: Bo fakt, temu pierdziuchowi urody ująć nie mogę. E tam. Zawsze mogę po "tragicznym wypadku" wypchać i przerobić na samolocik czy dywanik przy łóżku. I na ładne nadal ptarzeć będę mogła. Albo na torebkę przerobię co by mieć ją zawsze przy sobie.:diabloti:
-
[quote name='Kaaasia']Kurde nie stać mnie na nowe. Potem ile roboty z nimi, a jak się trafi na jeszcze gorsze. Chyba za stara już na to jestem :evil_lol:[/QUOTE] Na gorsze natrafić się już nie da (przynajmniej moim zdaniem w moim przypadku) :roll: Potestujemy jeszcze raz skoki z pomostu ale kupię obróżkę z ciężarkami ołowianymi. :diabloti:
-
[quote name='Kaaasia']Biedne psy by się potopiły a pańcie się cieszą :evil_lol:[/QUOTE] Przy takich biesach, trzeba mieć chwilę radości z nutką satysfakcji. :diabloti:
-
Ha ha ha. No moja jak wynurzyła się spod wody po tamtym nurkowaniu to z wytrzeszczem w oczach płynęła byle do brzegu, a fafle to skurczyła jakby ich wcale nie miała. Jak złapała grunt pod łapami to stanęła w szoku i tak stała z minutę. :evil_lol:
-
Ha ha ha a ja myślałam że tylko baby wymiękają. Moja wchodzi tak głęboko jak łapy dna dotykają. Raz z pomostu zeskoczyła bo chciała sobie pobiegać po wodzie i doznała szoku jak wpadła pod wodę. Więc nurkować i pływać potrafi. Ale sama od siebie to pływać nie chce. :diabloti:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Franca81 replied to Franca81's topic in Foto Blogi
[quote name='Angi'][URL]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Roznosci/IMG_2144_zps5605e8f1.jpg[/URL] ale suuper![/QUOTE] Dzięki. :lol: -
WOWOWOWOWOWOW Cudne fotki!!!! Szajbuski :loveu: Fantastycznie Oliś wyszedł ze stojącymi uszkami. :loveu: I wodomilo (od wodolotu) :diabloti: A moja czasem włazi do wody by się wysikać. :angryy:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Franca81 replied to Buńka's topic in Foto Blogi
[quote name='(:Buńka:)']Następnym razem musisz jechać z nami :cool3: Wtedy na bank biorę Rokulca żeby się wyszalał z Sintrą :loveu::loveu::loveu: I po drodze zabierzemy Kasię z chłopakami xD 4 boksery to by było cos xD[/QUOTE] Nocleg jedynie w bunkrach. A i wtedy nie biorę odpowiedzialności za jakiekolwiek straty. :diabloti: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Franca81 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale ma śliczne dołeczki jak się uśmiecha :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Franca81 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']ja tak po łebkach przeleciałam wątek , wiem tylko że jakas kobita naciąga ludzi na kase :roll:[/QUOTE] A widziałaś filmik w jakich warunkach "hoduje" psy? Masakra. Psy jak policja weszła do ich pomieszczenia to uciekały jak spłoszone sarny. Jak ławica ryb. Szok totalny.... Psy w klatkach bez misek z wodą nawet.... -
[quote name='Angi']nie kocham już jej :shake:[/QUOTE] Jak śmiesz? :eek2:
-
No szkoda. Ale jak zacznę być "prawdziwym" kierowcą to zawsze po pracy będę mogła podjechać. :cool3: Ale jak będzie chłodniej to wpraszamy się na spacerek. :diabloti: Żebym ja była jej całym światem to musiałabym trzymać w rękach całego surowego kurczaka i najlepiej jeszcze żabę.
-
:shake: co się tu dzieje? :zly7:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Franca81 replied to Franca81's topic in Foto Blogi
[quote name='Kaaasia']Piękny widok :loveu: Nie starczy, dawaj więcej, dużo więcej :smile: Rodzina nie strzelała focha że olaliście tradycje i wyjechaliście sami?[/QUOTE] Rodzice nie byli super zadowoleni. Ale zaakceptowali to. A reszta rodziny (z mojej strony) to nawet nie wiem. Wysłałam wszystkim kartkę z wierszykiem, że już panną nie jestem i bla bla bla ślub już był i bla bla bla na słodko pierdząco ale z humorem. Gratulacje otrzymałam tylko od jednej ciotki i wujka. Reszta nawet smsa nie napisała ani nic. [quote name='(:Buńka:)'][URL]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Sintra/2014-06-13144441_zps1ba02cbd.jpg[/URL] - :roflt::roflt::roflt: Przeurocza istotka :evil_lol:[/QUOTE] Pełna wdzięku i powabu i bąków zgnilaków. :cool3: -
A no bo panuje nieprawdziwe stwierdzenie "że pies się musi wybiegać". A do szczęścia psu potrzeba coś więcej niż tylko ganiania tam i z powrotem. Moja z Milo tylko szalała i nie kończyło się to przegięciami ze strony któregoś z psów. Inne psy na nią reagują rezygnacją z kontaktu (bo przecież z chorym psychicznie psem się bawić nie będą) albo agresją (bo moja straszliwie żywiołowo reaguje na inne psy). Pracujemy przy osiedlu i chodzę z młodą na spacery ale co z tego jak nie ma tam psów jej gabarytów, które chciałyby się z nią bawić. Same wypierdki albo duże rzucające się na wszystko i wszystkich. Albo po prostu mają właścicieli, którzy z psem to tylko siku, kupa i do domu....
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Franca81 replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Miałam nadzieję, że macie sklerozę. :placz: [IMG]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Roznosci/IMG_2144_zps5605e8f1.jpg[/IMG] Starczy? :p -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Franca81 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='*Monia*']Pies nie wyrasta z ubrań w takim tempie jak dziecko, i nie nosi pampersów :evil_lol:. No chyba że w czasie cieczki :diabloti:[/QUOTE] Dziecko nie obgryzie ścian i najnowszych butów a gości nie wącha z upartością w krocze. :diabloti: [SIZE=1](tak teoretyzuje bo moja w tym temacie jest ok).[/SIZE] -
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Franca81 replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Znalezione w telefonie fotki z pracy. Są do góry nogami ale "uśmiech" szatanki bezcenny :evil_lol: [IMG]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Sintra/2014-06-13144906_zps34f563ae.jpg[/IMG] [IMG]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Sintra/2014-06-13144831_zps68153ac1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Sintra/2014-06-13144726_zps35c27863.jpg[/IMG] Wygląda jakby miała na głowie sombrero [IMG]http://i1068.photobucket.com/albums/u452/Agattaa/Sintra/2014-06-13144441_zps1ba02cbd.jpg[/IMG] Tak, to ten sam słodki piesek z avatarka..... :cool3: -
Dzięki! :multi: Takich ślicznych łapek to ja jeszcze dziś nie widziałam. :loveu: Akurat pasuje do tematu... Dla mnie to skrajny debilizm i podchodzi pod znęcanie się. Tipsy na klej dla psów i kotów... [URL]http://allegro.pl/tipsy-pazury-tips-pazurek-dla-psa-kota-100-szt-i4418751874.html[/URL]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Franca81 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='*Monia*']Uroki macierzyńskiego i dziecka śpiocha :lol:[/QUOTE] a ja se psa sprawiłam zamiast dzieciaka.... :shake: i przez to muszę wstawać jeszcze wcześniej "na spacerek" Oh ja głupia :nonono2::watpliwy: I pomyśleć, że koszt robocizny dzieciaczka jest praktycznie zerowy (ewentualnie golarka do nóg) a za psiaka wypłata cała poszła...... -
[quote name='Angi']schowały się przed tobą :p[/QUOTE] czyli nie jestem wtajemniczona? :-(