ulv, daj spokój! ty się do niczego nie nadajesz? spytaj swoje wszystkie piesy co myślą na ten temat!
bo to, że ja tu beczę patrząc na zdjęcia Aksy i Weny to nic... zobaczcie - takie dwie psiowe bidy - a tak potrafią cieszyć się sobą, życiem... piękne to. I to dzięki tobie ulv...