-
Posts
3724 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by amikat
-
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
amikat replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Nie zamartwiaj sie - bo oni nie zamierzają jej oddać. Zadzwoń oczywiście - będzie im miło a Ty się uspokoisz! . Czekają -
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
amikat replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
[B]Żeby nie było tak dobrze:[/B] Wczoraj dzwoniła Pani Cywilki. Mała weszka odżyła i obecnie toczy "walkę " z tatą naszej kochanej panci. Objawia się to tym ze warczy na niego, pilnuje go, namierza itd. Na bank - pójdą na szkolenie. Wdrażają tez program naprawczy żeby sie dziewczynce przestało wydawać ze ona oto jest szefowa tego stada. Jeżeli dalsze kłopoty wystąpią - podeślę im behawiorystkę . [B]Ale żeby było ok:[/B] walczą o nią, starają się zaradzić i kłopoty stłumić w zarodku. Pójdą na szkolenie. Rana na głowie goja sie wspaniale!!!!!! Niedługo podobno śladu nie będzie! Chciałam tylko żebyście wiedzieli.:-( -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
amikat replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ty jesteś mocarna!!!!!!!! -
Pieski z katowickiego schroniska będą i w sobotę i w niedzielę.
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Janeczka sprawdziła dom były / i z nadzieją na przyszłość . Efektem tego - jutro jedzie do Wrocławia Januszek mąż Janki i Pan Tofika. Jadą razem !!!!! -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
amikat replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
No ślicznosci! Jaki madry , piękny WYCHOWANY pies !!!!!!!!!!!!:lol: -
SOSNOWIEC-szczeniak błąka na Porąbce, blagam o pomoc!
amikat replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jeżeli ktoś go złapie - proszę o telefon. Zajmę sie nim ale Sonowiec to ja znam cienko. Wiem gdzie Ambra i Lenka mieszkają, wiem gdzie schronisko! -
To jest chyba jakieś fatum....... Dom dla suni sprawdziłam wczoraj. Schronisko od soboty wiedziało ze sie domek kroi. Ktoś nie przekazał komuś podobno. Ja dzisiaj mam ja zawozić - dzwonie a tu się okazuje że w sobotę suni do domu poszła..... Nie będę wam mówić jaka jest ta pani - potencjalna właścicielka zawiedziona.....
-
SOSNOWIEC-szczeniak błąka na Porąbce, blagam o pomoc!
amikat replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Czy może go ktoś złapać i przytrzymać? Jak go zlokalizujecie - dzowńcie do mnie! -
kalendarz wystaw w Polsce w 2009r.-TWÓRZMY GO RAZEM!!!!
amikat replied to panienkabubu's topic in 2009
Przepraszam z offa ale - Wszystkich tych którzy będą w Katowicach na wystawie w najblizszą sobotę i niedzielę Fundacja SOS dla Zwierząt zaprasza do odwiedzenia nas w Silesia City Center. Od roku co miesiac przez 2 dni prganizujemy tam akcje adopcyjną i edukacyjną, prowadzimy zbiórkę publiczną. Odwiedźcie nas proszę, bedzie nam bardzo miło!!!! Niech rasowe piękności pomogą "ubogim krewnym" - kundelkom! ZAPRSZAM! -
Przepraszam z offa ale - Wszystkich tych którzy będą w Katowicach na wystawie w najblizszą sobotę i niedzielę Fundacja SOS dla Zwierząt zaprasza do odwiedzenia nas w Silesia City Center. Od roku co miesiac przez 2 dni prganizujemy tam akcje adopcyjną i edukacyjną, prowadzimy zbiórkę publiczną. Odwiedźcie nas proszę, bedzie nam bardzo miło!!!! Niech rasowe piękności pomogą "ubogim krewnym" - kundelkom! ZAPRSZAM!
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
amikat replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Tarene - niedługo, bardzo niedługo ruszy wolontariat w Katowicach w schronisku. Wtedy bedzie możliwe przygotowywanie psioiaków i pod względem ich wygladu jak i zachowania. Na teraz - psy sa kąpane i tyle niestety. Ostatnio także przyjeżdżaja do silesii psiaki coraz młodsze.... szczeniaki. -
Janeczka - szef gruy oporu i podziemia! Co racja to racja - mozna spróbować
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
ważne ze będzie! jeden dzień w tą czy w tamtą.... -
Jasne ze by mozna tylko ze orgnizatorzy nie chcą sie niegdy zgodzić na ulotki niestety....
-
Przepraszam z całych sił zenie dotarłam ale tak czasami jest ze co innego chcesz zroboć a na co innego starcza czasu.... Przeprraszam. Mam bardzo napietą sytuację w pracy - czasowo. Córcia chora w domu. Z powodu OGROMNGO rachunku (1000 zł) za teklefon nie dzownię bo nie mogę - musz eograniczyc. DOjadę na bank! Zadzwonie jak bedę czasowa OBIECUJĘ
-
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
amikat replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Super super super! Dzięki Janeczko za transport, czas itd a Tobie MArtuniu - dzięuje za lekarzy, klinikę itp. -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
amikat replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A moze chciałabyś zacząc od akcji w silesii? Poznalibyśmy sie , Ruszzy niedługo wolontariat w katowickim schronie, program szkolenia psów. Moze zechcesz?