Jump to content
Dogomania

amikat

Members
  • Posts

    3724
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by amikat

  1. Nie zamartwiaj sie - bo oni nie zamierzają jej oddać. Zadzwoń oczywiście - będzie im miło a Ty się uspokoisz! . Czekają
  2. [B]Żeby nie było tak dobrze:[/B] Wczoraj dzwoniła Pani Cywilki. Mała weszka odżyła i obecnie toczy "walkę " z tatą naszej kochanej panci. Objawia się to tym ze warczy na niego, pilnuje go, namierza itd. Na bank - pójdą na szkolenie. Wdrażają tez program naprawczy żeby sie dziewczynce przestało wydawać ze ona oto jest szefowa tego stada. Jeżeli dalsze kłopoty wystąpią - podeślę im behawiorystkę . [B]Ale żeby było ok:[/B] walczą o nią, starają się zaradzić i kłopoty stłumić w zarodku. Pójdą na szkolenie. Rana na głowie goja sie wspaniale!!!!!! Niedługo podobno śladu nie będzie! Chciałam tylko żebyście wiedzieli.:-(
  3. No właśnie. Kwarantanna minęła teraz we wtorek a suczka została wydana w sobotę....inna rzecz że ona nigdy nie przebywała w pomieszczeniach kwarantanny . Przez cały czas siedziała w klatce na korytarzu.
  4. Pieski z katowickiego schroniska będą i w sobotę i w niedzielę.
  5. Dzisiaj Janeczka sprawdziła dom były / i z nadzieją na przyszłość . Efektem tego - jutro jedzie do Wrocławia Januszek mąż Janki i Pan Tofika. Jadą razem !!!!!
  6. No ślicznosci! Jaki madry , piękny WYCHOWANY pies !!!!!!!!!!!!:lol:
  7. Jeżeli ktoś go złapie - proszę o telefon. Zajmę sie nim ale Sonowiec to ja znam cienko. Wiem gdzie Ambra i Lenka mieszkają, wiem gdzie schronisko!
  8. To jest chyba jakieś fatum....... Dom dla suni sprawdziłam wczoraj. Schronisko od soboty wiedziało ze sie domek kroi. Ktoś nie przekazał komuś podobno. Ja dzisiaj mam ja zawozić - dzwonie a tu się okazuje że w sobotę suni do domu poszła..... Nie będę wam mówić jaka jest ta pani - potencjalna właścicielka zawiedziona.....
  9. Czy może go ktoś złapać i przytrzymać? Jak go zlokalizujecie - dzowńcie do mnie!
  10. Przepraszam z offa ale - Wszystkich tych którzy będą w Katowicach na wystawie w najblizszą sobotę i niedzielę Fundacja SOS dla Zwierząt zaprasza do odwiedzenia nas w Silesia City Center. Od roku co miesiac przez 2 dni prganizujemy tam akcje adopcyjną i edukacyjną, prowadzimy zbiórkę publiczną. Odwiedźcie nas proszę, bedzie nam bardzo miło!!!! Niech rasowe piękności pomogą "ubogim krewnym" - kundelkom! ZAPRSZAM!
  11. Przepraszam z offa ale - Wszystkich tych którzy będą w Katowicach na wystawie w najblizszą sobotę i niedzielę Fundacja SOS dla Zwierząt zaprasza do odwiedzenia nas w Silesia City Center. Od roku co miesiac przez 2 dni prganizujemy tam akcje adopcyjną i edukacyjną, prowadzimy zbiórkę publiczną. Odwiedźcie nas proszę, bedzie nam bardzo miło!!!! Niech rasowe piękności pomogą "ubogim krewnym" - kundelkom! ZAPRSZAM!
  12. a żebyś wiedziała..... Do : pracy tylko przez telefon moge załatwiać rozmaite psie i kocuie sprawy. No i przegiełam. Teraz nie mogę .
  13. Tarene - niedługo, bardzo niedługo ruszy wolontariat w Katowicach w schronisku. Wtedy bedzie możliwe przygotowywanie psioiaków i pod względem ich wygladu jak i zachowania. Na teraz - psy sa kąpane i tyle niestety. Ostatnio także przyjeżdżaja do silesii psiaki coraz młodsze.... szczeniaki.
  14. Janeczka - szef gruy oporu i podziemia! Co racja to racja - mozna spróbować
  15. Niemierccy lekarze odkyli ze Rubik ma / teraz już miał leptospirozę. Jest leczony. Bedzie dobrze mam nadzieje. Nowa rodzina i sasiedzi Polacy - bardzo go kochają, lubią. DOSTAŁAM ZDJECIA. jUTRO JE WKLEJĘ. No i oczywiscie poprosze o przeniesienie wątku do HAPPY END
  16. ważne ze będzie! jeden dzień w tą czy w tamtą....
  17. Jasne ze by mozna tylko ze orgnizatorzy nie chcą sie niegdy zgodzić na ulotki niestety....
  18. Przepraszam z całych sił zenie dotarłam ale tak czasami jest ze co innego chcesz zroboć a na co innego starcza czasu.... Przeprraszam. Mam bardzo napietą sytuację w pracy - czasowo. Córcia chora w domu. Z powodu OGROMNGO rachunku (1000 zł) za teklefon nie dzownię bo nie mogę - musz eograniczyc. DOjadę na bank! Zadzwonie jak bedę czasowa OBIECUJĘ
  19. Super super super! Dzięki Janeczko za transport, czas itd a Tobie MArtuniu - dzięuje za lekarzy, klinikę itp.
  20. Mam dwie potencjalną kandydatkę na domek dla suni. Pani ma ok. lat mieszka w sosnwocu. wraz z suczka szukaja suczki ok letnej. Bardz rozsadne kobety, BARDZO. Dzisiaj będę do nich dzwonić i ustalać kiedy co i jak....:lol: Trzymac kciukasy!!!!!!
  21. Jotka! Do wolontariatu doprowadziliśmy uporem i checia współpracy. Wszyscy! Teraz musimy pokazać ze sie wywiążemy!
  22. ALe by było fajnie....... Ona jest taka milutka i taka ......... smutna
  23. Kochani. Wolontariat ruszy mam nadzieję do miesiecy. Ustalamy szczegółowy zakres oboiązków, przepisów. Właśnie to wszystko negocjujemy i ustalamy. Prosze Was- pokażmy na akcjiw silesii ze potrafimy. Niech to będzie sprawdzian, przetarcie przed wolontariatem przez duze W! zaraszam na wątek akcji!
  24. A moze chciałabyś zacząc od akcji w silesii? Poznalibyśmy sie , Ruszzy niedługo wolontariat w katowickim schronie, program szkolenia psów. Moze zechcesz?
×
×
  • Create New...