Jump to content
Dogomania

amikat

Members
  • Posts

    3724
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by amikat

  1. Rozumiemy................ i nic sienie przejmuj. Trzeba swoje sprawy poukładać i wtedy na spokojnie wrócić do psich spraw kiedy to będzie możliwe....
  2. trzymamy kciukasy za domek
  3. No właśnie!!!!!! Każdy robi daje ile może!
  4. A Wam WSZYTKIM dzięuję. Ciesz sie ze ludzie nie zawoodzą
  5. Potwierdzam - kochają sie i to bardzo!!!!!! Mam "przeciek" ze sprawca przynał się do winy. Szczegółów nie znam. Byłam u dziewczynek (3) mamuni, Trishuni i Liluni w niedzielę....... Lili przebywa od 12 dni w domu tymczasowym. Lekko niedosłyszy. Nie kontroluje języczka. Przy piciu i jedzeniu radzi sobie jednak język ten wypada jej z pyszczka. Można go ciągnąc za ten ozorek - nie ma w nim czucia. Lili BARDZO kocha swoja nową Panią i wszystko traktuje jak świetną zabawę. Nareszcie od kilu dni stała sie PSEM - merdającym ogonem na przywitanie człowieka.Lubi spacerki - choć ciągle jeszcze ma problem z przednimi nogami - wydaje mi się ze ciągnie je lekko i stara się wyrzucać mocno do przodu - chodzi przez to jak koń na paradzie. Wróciły odruchy obronne. Ma apetyt - dostaje sucha karmę , bo ma GRYŹĆ ale nie lubi - woli smakowite puszki! Kupimy leki które zalecili w Brnie bo sie skończyły. Widać ze przynoszą rezultaty! Rehabilitujemy, kochamy i nie oddamy. Słyszałam ze Michaś do winy sie przyznał. Moze to tylko przeciek ale chyba Ostracyzm na który został skazany po naszej akcji uświadamiającej okazał się lepszym najlepszym narzędziem . Wszystkim osobom które pomogły Lili finansowo do tej pory dziękuje . Bardzo. Bez Was jej leczenie, diagnostyka itd, nie byłyby możliwe. Jesteście KOCHANI. DZIĘKUJEMY
  6. Ale jaja!!!! Pies podmieniony! Mosi - TY psia czarodziejko!
  7. Wczoraj wieczorem trafiło na nas kolejne psie nieszczęście.... Katastrofa.:shake: :placz: Do schroniska w Katowicach około 15:00 wczoraj przyszła kobieta. Przyniosła małą czarna kuleczkę ledwie oddychająca i powiedziała że ktoś podrzucił jaj na wycieraczkę tego pieska z książeczką i kartką o tej treści ... "Szanowni Państwo!zajmijcie się Odim jest chory na zapalenie jelit ze względu na to ze mnie nie stać na leczenie to wyleczcie go Błagam ps. rasa jork ze sznaucerem. kocham go ale nie stać mnie" (pisownia oryginalna) Maleństwo nie ruszało się , miało porcelanowo białe dziąsła. Cała pupa oklejona krwią i kupą. Jęczał tylko malutek. Razem z Ciotką Kubą123 pojechałyśmy do lecznicy na Brynów. Tam mały dostał 2 x surowicę, 40 ml. krew, leki przeciwzapalne i antybiotyk. Psiak jest u mnie - dostał sypialnię, ostatnie wiolne pomieszczenie w mieszkaniu. Sidzi sobie w skrzyneczce grzeje dupkę i strzyka krwią na lewo i prawo . Dzisiaj będzie powtórka. W nocy poszły dwie kroplówki . Cały czas z niego jednak leci......, Dostał nowe całkiem nowe imię "CYPEK" Tymczas nie jest potrzebny - bo psiak ma miejsce u mnie. Jest numerem "6"! Potrzebny dom na stałe i pomoc w opłaceniu leczenia co pięnie prosimy.
  8. Lila dochodzi do siebie w domku. Wczoraj rozmawiałam z policjantem prowadzącym. Ludzie zeznają. Miejmy nadzieję ze to wystarczy. Mamy dosyć mocny materiał dowodowy. Domku tymczasowy - dlaczego milczysz????? Odezwij się prosimy!! ! Wiem ze mała ma apetyt , bryka jak konik, ale pojawiły się kłopoty neurologiczne. Nie panuje nad językiem, ucieka jej z pyska. Słuch stopniowo wraca!!!!!
  9. Dokładnie -szkoda ze taka cisza bo chłopak fikuśny!
  10. To ja też podnoszę .Sara - pokaż sie światu!
  11. Trzymamy kciuki za domek. Należy mu sie za te sznurkowe lata....
  12. zapytam Wiku wiku - on ma z ta panią kontakt . Obawiam się że sie obraziła kiedy musiała oddać Sisi ale się dopytamy
  13. LAra - myślę że da sie podzielić na tury. Chodzi o to zeby psiaki jak najwięcej skorzystały prawda? Na przyszłość kiedy poczujecie sie w schronisku pewniej chciałabym żebyśmy mogli podpowiadać ludziom odwiedzającym jaki pies nadaje sie do ich domu, pomóc im w patrzeniu serduchem - nie oczami! Wczorajszy spacer był fajny, pogoda dopisała. Mama nadzieję ze starczy nam sił i determinacji. Pamietakcie robaczki ze to nei - wizyty i koniec. Weszliśmy tam i ZOSTAŃMY na długo. POKAŻ NA CO CIE STAĆ ALE NIE JEDEN RAZ!!!! Takie mi motto przypasowało
  14. Brydzia w butach do nieba pójdzie... Takie małe weszki, potworki są najgorsze!Wejdzie takie CUŚ do domu i sie panoszy i stare psy po katach ustawia - młodość przyszła. Dziad! jak mój Stefan......
  15. Mikro wczoraj przeszedł kastacje. To bardzo bardzo fajny łagodny psiak . SUPER. Ja wiem ze czyn się kwalifikuje jako porzucenie...... wiem. Tylko ze szkoda mi energii na bezcelową sprawę sądową. Wolę się zając tym psem. Sprawy z sądzie nawet przy żelaznych dowodach upadają. Przecież to nawet nie był "ich pies" - anie książeczki, ani sczepienia - ot przyplątał się!
  16. Smycze fajnie jakby się znalazły. Ja jadę kupić Hiltki dzisiaj w rożnych rozmiarach . Mam nadzieję że będą.
  17. Pomysł świetny ale może zaczekajmy Jaszko do momentu aż będziemy pewni ze np nie zmienia zdania...... [B]W relacjach z ludźmi pewnym można być tylko tego................... ze niczego nie można być pewnym.............[/B]
  18. Sprawy sie maja tak zę : 1. Pies został odebrany czasowo oczywiście właścicielowi 2. DO akt dołączymy w poniedziałek opinie zoopsychologa 3. Mam informacje zę 2 osoby zdecydowały się zeznawać. Czekamy co dalej. Teraz ruch po stronie policji.
  19. Potwierdzam - podobieństwo pańci i suni - PEŁNE! Te włochate uszy - no "wypisz - wymaluj" !!! Niestety to nie koniec. Czekaja nas potyczki na policji , w sądzie itd. Oby stan zdrowia małej nadal tylko sięp poprawiał. Tak sobie myślę - zresztą lekarze to podpowiadają - mam wrażenia ze mała się zresetowała po tym pobiciu,. Tak jakby miała amnezję. Nic nie pamięta. Może i dobrze? :roll: Może nie będzie pamiętała, że ma się bać? Bać sie taka jak to prezentowała tydzień po pobiciu?
  20. Nie prawda - we wtorek byłam ja. Kuba 123, Rybka, Siostry J - obie . NIe ma zeszytu pod ręką zeby sprawdzić kto jeszcze. Potrzebujemy oboże i smycze!!! Zróbcie remanent u siebie. Ja kupię 4 różnej wielkości "hilti" - dla tych które ciągną!
  21. Moim zdaniem super pomysł Baunty! AAAAAAAAAA- SISI juz w domeczku!
  22. Mała już w domku!!!!!! Pojechała wczoraj z lekami.... pod pachą. Nowy domek - ma straszna grypę. Pewnie dlatego nie ma foteczek,,,
  23. Fundacja ma podobno swoje konto allegro ale nie używane. Jotka musi to wyjaśnić,. Moze z tego konta by sie dało?
  24. [B][COLOR=Red]Mamy decyzje o odebraniu psa dotychczasowemu właścicielowi!!!!![/COLOR][/B] Mała jedzie jutro rano do domeczku tymczasowego!!!!!!! :multi::multi::multi:
  25. U Ani Cichy siedzą 2 koty . One mają iść
×
×
  • Create New...