Wczoraj dostałam smsa który trochę mnie przestraszył. Pani pisze że Fado leje dalej w mieszkaniu - mimo tego ze co 3 godziny wychodzi. To tak wyglada jakby sikał "na złosc" choc przecież wiemy ze psty na złosć niczego nie robią....... Oczywiście domek mówi, ze trodno, że przeczekają, że zobaczą co dalej....