WIem tyle kochane ze sunia sie "sprawdziła " w nowym domu. Nowi państwo nie maja neta dlatego nie wklejają zdjeć. Dopiero jak sie spotkamy za 2 tygodnie to coś "natrzaskam"!
Mała jest grzeczna, kochana i inna od ich poprzedniego psiaka. Ma iiny temperament, charakter. Mówia ze to dobrze bo unikają porównań.....