Jump to content
Dogomania

DingDog

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About DingDog

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Website URL
  www.dingdog.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DingDog

  Border collie a pudel średni

  Jeszcze w sprawie linienia - mój border liniał wspaniale! Dwa razy do roku zmieniał futro. W związku z tym zrzucał stare. Trwało to dosłownie tydzień, dwa, włosy to nie upierdliwe, pojedyncze sztuki, ale takie fajne kłębuszki :) które można było rękami nawet posprzątać :) Nijak się ma do tej bestii, która linieje calutki rok, furminator raz w tygodniu, a i tak podłoga wygląda jak dywan z jej sierści :)
 2. DingDog

  Zapraszam na naszego bloga!

  No właśnie :) Sam już wiesz, co się nie tak :) Powodzenia! Trzymamy kciuki i będziemy obserwować bloga :) Żeby też było łatwiej - załóż sobie stronę na FB, gdzie będziesz nas informował/udostępniał kolejne wpisy. Może następny będzie o aplikacji DingDog? :)
 3. DingDog

  Zapraszam na naszego bloga!

  Hej! Fajny blog, pewnie z czasem będzie coraz lepszy. Jedna uwaga - masz duże problemy z ortografią i interpunkcją. Dlatego może najpierw wpis rób w Wordzie (albo OpenOffice Writer), a potem sprawdź pisownię i interpunkcję narzędziami tych programów. Wtedy powinno być znacznie lepiej. A na pewno popraw: zaówarzyłem na zauważyłem :) Pozdrawiamy i powodzenia!
×