[quote name='MoniŚ']Odwiedzam was i prosze o więcej zdjęć :cool3: .
PS W zimie to będziecie mieli fajnie ;) . Haszczak w zimie... :loveu: (a najlepiej duuużo husky ciągnących sanie :razz: )[/quote]
Duuuużo haszczaków to obawiam się że bym nie opanowała :lol:
A zdjęcia-proszę:
Hmmm...nudno tu...może pogonię kotka...:evil_lol:
[img]http://img157.imageshack.us/img157/4441/obraz015yq9.jpg[/img]
Jak to?? :crazyeye: Trzeba się gdzieś schować...
[img]http://img291.imageshack.us/img291/521/obraz019rb6.jpg[/img]
Nie ukryjesz się, i tak Cie znajdę!!
[img]http://img291.imageshack.us/img291/1286/obraz002yg4.jpg[/img]
No zobacz...piłeczkę Ci przyniosłam...no oć do mnie...
[img]http://img152.imageshack.us/img152/9347/obraz003vr6.jpg[/img]
Uparte kocisko...
To pójdę do czarnej...może ona sie pobawi!
Elo czarna!!
[img]http://img154.imageshack.us/img154/6131/obraz004jz7.jpg[/img]
Spadaj!
[img]http://img152.imageshack.us/img152/2900/obraz009ls1.jpg[/img]
No dobra... Głupie kocisko...
[img]http://img152.imageshack.us/img152/9143/obraz011az9.jpg[/img]
Może mała się pobawi...
Ooo! Ja???
[img]http://img149.imageshack.us/img149/2139/obraz016yi4.jpg[/img]
-No chodź...
-Ani mi sie śni!!
[img]http://img138.imageshack.us/img138/5877/obraz021lq1.jpg[/img]
I tak by sie na siebie obrażali i ganiali, ale przyszedł Pańcio i zwierzaczki pogodził :)
Najgorzej jak zwykle było z Małą :diabloti: Jak strzeli focha...to nie ma silnych...
[img]http://img132.imageshack.us/img132/386/obraz012bp0.jpg[/img]